• Informacje na temat:

  łepkowska ilona

Artykuły na temat: łepkowska ilona
 • Ilona Łepkowska poruszona wyznaniem Małgorzaty Rozenek o poronieniu!

  Ilona Łepkowska (65 l.) zaskoczyła swoim wyznaniem na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan (ok. 37 l.)...

 • Ilona Łepkowska o "Warsaw by Night": Kobiety kochają mocniej

  "To film o kobietach, które kochają mocniej" - mówi Ilona Łepkowska, która jest koproducentką filmu "Warsaw by Night". Obraz w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz, w którym główne role grają Iza Kuna, Joanna Kulig, Agata Kulesza, Roma Gąsiorowska i Marta Mazurek, zadebiutuje na ekranach polskich kin 6 lutego 2015 roku.

 • Ilona Łepkowska: Mam z tyłu głowy, że telefon przestanie dzwonić...

  Królowa seriali Ilona Łepkowska nie kryje, że ma podzielną uwagę i tworzy dość szybko. Jej życiowy partner wcale nie żartuje, gdy mówi, że jego druga połowa pisze książkę, oglądając telewizję i jeszcze wyłapuje niekonsekwencje w scenariuszu lub przewiduje, co będzie dalej.

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • Ilona Łepkowska: Moja rodzina nie jest idealna

  Nie tylko pisze scenariusze, ale też jej życie to gotowy materiał na film. Ilona Łepkowska (65 l.) długo nie miała szczęścia w miłości. Znalazła je dopiero u boku polityka i architekta, Czesława Bieleckiego. "Dobremu Tygodniowi" opowiada o rodzinie, skomplikowanej relacji z córką i wnukach.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Wiosną 2019 roku na ekranach telewizyjnej Jedynki zagości serial "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu została Ilona Łepkowska.

 • Ilona Łepkowska o miłości

  Ilona Łepkowska o tworzeniu fabuł wie chyba wszystko - w końcu to dzięki niej miliony Polaków śledzi codziennie perypetie bohaterów "M jak miłość" i "Barw szczęścia" , nie wspominając już o takich archiwalnych przebojach serialowych jak " "Klan" czy "Na dobre i na złe" . Nic tak nie przyciąga widzów jak perypetie miłosne - zawody i chwile szczęścia - ich ulubionych bohaterów, twierdzi

 • Ilona Łepkowska i Agnieszka Pilaszewska pogodziły się po latach!

  ...dwóch znanych postaci w świecie polskich seriali. Ilona Łepkowska (65 l.) i Agnieszka Pilaszewska (54 l.) długo nie miały ze sobą kontaktu. Na szczęście, to już przeszłość. - Panie rozmawiały ze sobą(...) dlatego jakiś czas temu Agnieszka dołączyła do serialu "Na dobre i na złe", którego producentką jest Łepkowska, ma zatem wpływ na jego obsadę. Aktorka gra dr Barbarę Wilczewską, matkę jednego...

 • Oświadczenie Ilony Łepkowskiej

  W związku z opublikowaniem przez nas wywiadu, jakiego Ilona Łepkowska udzieliła radiu RMF FM, otrzymaliśmy oświadczenie scenarzystki.

Zdjęcia na temat: łepkowska ilona
 • Ilona Łepkowska i Czesław Bielecki
Wideo na temat: łepkowska ilona
 • Ilona Łepkowska o "Stuleciu Winnych"

  czegoś, czego jeszcze nie robiłam. Widziałam już pierwsze trzy odcinki i myślę, że jest to coś, co może się spodobać widzom - mówi Ilona Łepkowska o swoim nowym projekcie "Stulecie Winnych".

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

Dyskusje na temat: łepkowska ilona