• Informacje na temat:

  łepkowska nowy serial

Artykuły na temat: łepkowska nowy serial
 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Wiosną 2019 roku na ekranach telewizyjnej Jedynki zagości serial "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu została Ilona Łepkowska.

 • Łepkowska u psychiatry

  Matka polskich seriali Ilona Łepkowska ma problemy. W swoich serialach pisze o szczęściu, a w życiu prywatnym - jak sama przyznaje - nie doświadcza go: "Generalnie nie jestem osobą szczęśliwą, koniec, kropka".

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska rezygnuje z serialu

  Znana scenarzystka o sprawująca pieczę nad "Koroną królów" rezygnuje w dalszych pracach związanych z serialem. Zamy powód!

 • Nowy serial twórczyni "M jak Miłość"!

  Ilona Łepkowska, autorka scenariusza serialu "M jak Miłość", kończy właśnie pracę nad zupełnie nowym projektem, o który walczą TVP2 i Polsat.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Scenarzystka takich serialowych hitów jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Klan" odniosła się do hejterskich komentarzy wyśmiewających nowy projekt TVP - "Korona królów". "Nie jest źle, proszę nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym print screenie z Teleexpressu" - zaapelowała Łepkowska.

 • Nieznani aktorzy gwiazdami serialu TVP

  - Nie było łatwo skompletować obsadę, ponieważ poszukiwaliśmy dobrych aktorów, którzy chętnie utożsamią się z energicznymi, pełnymi aspiracji ludzi, ale jednocześnie mało znanych - tłumaczy Ilona Łepkowska, producentka nowego serialu TVP "Wszystko przed nami".

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska: Zainteresowanie napędzają hejterzy

  Masową krytykę telenoweli "Korona królów" Ilona Łepkowska poczytuje za sukces. Jej zdaniem żadna inna produkcja telewizyjna nie spotkała się bowiem w ostatnich latach z tak dużym zainteresowaniem. Scenarzystka za niesłuszne uważa porównywanie nowej produkcji do takich hitów jak "Gra o tron", zwracając uwagę na inny charakter obu seriali.

 • Najlepszy czas dla "Barw szczęścia"

  "Barwy szczęścia" to nowy serial do którego scenariusz napisała królowa polskich seriali - Ilona Łepkowska. Telewizyjna Dwójka przekonana jest o sukcesie serialu podobnego do "M jak Miłość", więc nowa produkcja może liczyć na emisję w najlepszym czasie antenowym.

 • Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  W czerwcu serial "Galeria" zniknie z anteny TVP 1. Jesienią w jego miejsce pojawi się nowa telenowela autorstwa Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki.

 • "Wszystko przed nami" - nowy serial

  "Wszystko przed nami" to tytuł najnowszej produkcji Ilony Łepkowskiej i Tadeusza Lampki. Zdjęcia do serialu już ruszyły i kręcone są w Warszawie, Lublinie oraz Mediolanie. Pierwsze odcinki widzowie zobaczą we wrześniu na antenie TVP1.

Zdjęcia na temat: łepkowska nowy serial
Dyskusje na temat: łepkowska nowy serial
 • Re: "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Serial +. Nowy sposób na premie dla swoich.

 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  torek, POtworek z Tworek...nowy serial????

 • Re: "M jak miłość": Nowy chłopak w życiu Mostowiaczki!

  Kto to ogląda , te drewniane dialogi i grę drewnianą , a Pyrkosz jak Breżniew w końcowym stanie życia ledwie się rusza i mówi z widocznym wysiłkiem starczym . Dla kogo ten serial , chyba tylko po to żeby dziadki i nieudacznicy sobie dorabiali . Co zrobi chłopak Mostowiaczki , ? A to zrobi co Łepkowska wymyśli ...........a znając scenariusze pani Łepkowskiej to raczej będzie to kolejne badziewie

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  Szkoda. Podoba mi się ten serial. A tu jesienia znowu Łepkowska ? Brrrrrrrrrrrrrrrr

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  myśląc że jej nowy serial osiągnie szczyty popularności(bo jest skierowany do młodszego widza- bzdury -młodzi nie oglądaja seriali) bardzo sie myli(...)zostawcie galerie to super serial dzieki ipla nie ominelam ani jednego odcinka ja również - tylko ipla- kto ma czas o tej godzienie ogladac serial ............. niespelnial o czekiwan ogladalnosci

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  myśląc że jej nowy serial osiągnie szczyty popularności(bo jest skierowany do młodszego widza- bzdury -młodzi nie oglądaja seriali) bardzo sie myli(...)zostawcie galerie to super serial dzieki ipla nie ominelam ani jednego odcinka ja również - tylko ipla- kto ma czas o tej godzienie ogladac serial ............. niespelnial o czekiwan ogladalnosci

 • Re: Nowy serial, nowe gwiazdy!

  JUZ MYSLAŁEM ZE P. ŁEPKOWSKA DA NAM SPOKOJ Z TYMI AMBITNYMI OPRODUKCJAMI!!! A JEZELI P. MUCHA P. CICHOPEK BRACIA MROCZEK TO SA GWIAZDY TO JAK OKRESLIC AKTOROW GRAJACYCH NAPRAWDE W AMBITNYCH FILMACH I MAJA UKONCZONE SZKOŁY AKTORSKI??? APEL DO PANI ŁEPKOWSKIEJ - NA EMERYTURE-!!!! A W WOLNYCH CHWILACH PROSZE PRODUKOWAC SERIALE DLA TV-TRWAM!!!

 • Re: Nowy serial, nowe gwiazdy!

  Ta pani Łepkowska i te wszystkiw aktorzyny to znajomki prezesa TV. A tacy MUSZĄ zarobić, najlepiej z naszych abonamentów. Badziewie, beztalencia, szmira, powtarzalność postaci i sytuacji, tandeta - sprzedawana za nasze ciężkie pieniądze bylejakość.

 • Re: Ewa ma raka!

  I znowu śmierć? Żenada!!! Pani Łepkowska chyba naprawdę jest nekrofilem! A mogło być tak fajnie... Pani Łepkowska już dawno nie pisze scenariusza do M jak miłość. Teraz ma nowy serial w jedynce....