• Informacje na temat:

  lesbian

Artykuły na temat: lesbian
 • Gwiazda "Seksu..." odznaczona

  Cynthia Nixon, znana z serialu "Seks w wielkim mieście", która od lat jest twarzą kampanii na rzecz legalizacji małżeństw homoseksualnych, uhonorowana została w Nowym Jorku specjalną nagrodą Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD).

 • Rozpoczyna się LGBT Film Festival

  W siedmiu polskich miastach rozpoczyna się szósta edycja LGBT Film Festival. Odbywający się co roku festiwal jest największą w kraju prezentacją kina z nurtu LGBT - lesbian, gay, bisexual, transgender.

 • "Modlę się, żeby mój syn wyrósł na geja"

  ..."Will and Grace" był w swoim czasie serialem przełomowym, który jako jeden z niewielu otwarcie podejmował temat odmiennych orientacji seksualnych. Ekranowe opowieści o nowojorskim życiu nietypowej pary współlokatorów: homoseksualnego prawnika Willa (McCormack) i dekoratorki wnętrz Grace (Messing) przez lata były obiektem swoistego kultu społeczności LGBT (Lesbian, Gay, Bisexual & Transgender...

 • Gejowska "Brzydula Betty"

  Amerykański sitcom "Brzydula Betty" uhonorowany został podczas wręczenia nagród Gay and Lesbian Alliance Against Defamation Media Awards.

 • Lesbijki i geje nagradzają

  Gay & Lesbian Alliance Against Defamation wręczy także nagrodę specjalną Cynthii Nixon, znanej z roli Mirandy Hobbes w "Seks w wielkim mieście". Nagrody przyznawane są podczas trzech ceremonii. Pierwsza odbędzie się 13 marca w Nowym Jorku, druga 17 kwietnia w Los Angeles, a trzecia 5 czerwca w San Francisco. Najlepszy serial dramatyczny 1. "Bracia i siostry" 2. "Chirurdzy...

 • Latynoski gwiazdor uhonorowany przez gejów

  Mija rok odkąd Ricky Martin ogłosił światu, że jest gejem. W marcu amerykańska organizacja The Gay & Lesbian Alliance Against Defamation, której celem jest eliminowanie homofobii, uhonoruje piosenkarza.

 • Geje i lesbijki mówią "Glee"

  Glaad (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation) to organizacja broniąca praw mniejszości seksualnych. W tym roku podczas gali wręczenia nagród Glaad Awards triumfował serial "Glee". Ta "kąśliwa komedia o słabościach w każdym z nas" opowiada o perypetiach członków chóru szkolnego i przeciwników klubu Glee. Całość utrzymana w konwencji barwnego musicalu. Twórca telewizyjnej produkcji Ryan...

 • Gwiazda "Seksu..." odznaczona

  Cynthia Nixon, znana z serialu "Seks w wielkim mieście" , która od lat jest twarzą kampanii na rzecz legalizacji małżeństw homoseksualnych, uhonorowana została w Nowym Jorku specjalną nagrodą Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD).

 • Gejowski serial

  Amerykański sitcom "Brzydula Betty" uhonorowany został podczas wręczenia nagród Gay and Lesbian Alliance Against Defamation Media Awards.

 • Geje i lesbijki nominują

  Seriale "Mad Men", "Modern Family" oraz "Glee" zostały nominowane do corocznych nagród Media Awards, przyznawanych przez organizację Gay & Lesbian Alliance Against Defamation (GLAAD).

Dyskusje na temat: lesbian