• Informacje na temat:

  lesbijki

Artykuły na temat: lesbijki
 • "M jak miłość": Lesbijki na niby

  By zniechęcić Dawida do Uli, dziewczyny odegrają przed nim miłosną scenkę.

 • "Dumni i wściekli": Geje i lesbijki na ratunek górnikom!

  6 marca na ekrany polskich kin trafi brytyjska komedia "Dumni i wściekli" o grupie gejów i lesbijek z Londynu, którzy jadą ratować walijskich górników. Polski dystrybutor filmu udostępnił 4 fragmenty obrazu w reżyserii Matthew Warchusa.

 • Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o gejach i lesbijkach

  Niedawno w polskich mediach spore zamieszanie wywołał Tomasz Adamek, który wypowiedział się na temat osób homoseksualnych oraz transseksualnych. Pięściarz stwierdził, że geje i lesbijki oraz osoby(...) bardziej tolerancyjny. Moim zdaniem lesbijki są bardziej naturalne niż geje. Nie mógłbym patrzeć na dwóch facetów obłapiających się gdzieś na ławce w parku. A na kobiety... miło by się patrzyło...

 • "Dumni i wściekli" : Geje i Lesbijki Wspierają Górników!

  W 1985 roku na czele dorocznej Parady Gejów i Lesbijek w Londynie poszli walijscy górnicy. Oko za oko, ząb za ząb. Rok wcześniej otrzymali finansowe i moralne wsparcie od grupy zapalonych homoseksualistów, więc postanowili się odwdzięczyć. Bo tylko w grupie, jedności i solidarności siła; zwłaszcza kiedy wróg jest wspólny. W znakomitych i wzruszających "Dumnych i wściekłych" Mathew Warchus i Stephen Beresford opowiadają o wydarzeniach, które doprowadziły do nietypowej parady.

 • Małgorzata Ostrowska wściekła! Odwołali jej koncerty, bo wspiera gejów i lesbijki!

  Małgorzata Ostrowska (57 l.) słono płaci za swoją otwartość i tolerancyjność!

 • t.A.T.u.: Wokalistka zaatakowała gejów

  Znana z rosyjskiego duetu t.A.T.u. wokalistka Julia Wołkowa kiedyś udawała lesbijkę. Dziś pogardliwie wypowiada się o mniejszościach seksualnych.

 • "Na Wspólnej": Nasza córka jest lesbijką!

  Ciężkie chwile czekają wkrótce Danutę (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl), rodziców Olki (Marta Wierzbicka). Powód? Dowiedzą się, że ich córka związała się z dziewczyną! Jak to przyjmą?

 • "Dumni i wściekli" najlepszym brytyjskim filmem roku

  "Dumni i wściekli" - niewiarygodna, ale oparta na faktach historia o gejach i lesbijkach pomagających strajkującym górnikom - zwyciężyła w tegorocznym rozdaniu British Independent Film Awards.

 • Geje i lesbijki chwalą Boskich!

  Emitowany w TVP 2 serial "rodzinka.pl" dostał pochwałę od Stowarzyszenia Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer "Pracownia Różnorodności". List w tej sprawie otrzymał m.in. Juliusz Braun, prezes TVP. Poznaj szczegóły!

 • Joanna Brodzik: Nie żałuję, że wróciłam

  Po dwunastu latach nieobecności wraca na deski teatru w sztuce, która rozbawia do łez, ściska za gardło i wbija w fotel. Joanna Brodzik zdradziła nam, co zdecydowało o tym, że przyjęła rolę boksującej lesbijki.

Zdjęcia na temat: lesbijki
Wideo na temat: lesbijki
 • Julia Kamińska wspiera gejów i lesbijki

  Julia Kamińska nie ma wątpliwości, że osoby o odmiennej orientacji seksualnej są w Polsce dyskryminowane. Zdaniem aktorki osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe często boją się wyjść z ukrycia i otwarcie mówić o swojej orientacji, bo konsekwencją może być nagonka społeczna, ogromna fala hejtu, a nawet przemoc fizyczna.

 • Dumni i wściekli

  Konserwatywne, górnicze miasteczko, z którego ucieka, kto może. Kiedyś spokojne, dziś targane strajkami. Kiedy poczucie wrogości wobec wszystkiego, co obce osiąga apogeum, niespodziewanie przyjeżdżają tu kolorowym busem geje i lesbijki ze stolicy. Na ratunek potrzebującym! Czy padną najgorsze obelgi i posypią się zęby? Czy jedni i drudzy będą potrafili podać sobie pomocną dłoń? Co musi się wydarzyć, by konserwatywni mieszkańcy przyjęli pod strzechy aktywistów walczących o równouprawnienie? Co...

 • Natalia Przybysz wzruszająco o ślubie przyjaciółki - lesbijki!

  Natalia Przybysz zabrała głos w ważnej społecznie sprawie...

Dyskusje na temat: lesbijki