• Informacje na temat:

  lesław żurek pierwsza miłość

Artykuły na temat: lesław żurek pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Lesław Żurek o swojej roli w serialu

  Typ dżentelmena, przystojny, szarmancki i wykształcony. Wie kiedy i jak postawić na swoim, tego też uczy swoich podopiecznych. Aktor w rozmowie z nami zdradza trochę szczegółów o swojej postaci. Czy upór i zawzięcie Emilki, które od razu zrobiły na nim wrażenie, sprawią, że spojrzy na nią przychylnie również w życiu prywatnym? "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o 18.00

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.

 • Małżeństwo Żurka też się sypie?

  Przez lata związek Katarzyny i Lesława uchodził za wzorowy. Teraz ich znajomi martwią się, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

 • Kim jest żona Lesława Żurka?

  Lesław Żurek, czyli Maciej Błoński z "Przepisu na życie", został aktorem, by zaimponować dziewczynie, która zostawiła go dla... aktora.

 • "Przyjaciółki": Seks na pierwszej randce!

  ...serialu, ponownie pojawi się Wojtek (Lesław Żurek). Jako że bizneswoman była wielką miłością Wojtka, wrócą gorące wspomnienia. Czy stara miłość nie rdzewieje? Tymczasem Anka (Magdalena Stużyńska...

 • "M jak miłość": Śmierć Lucjana Mostowiaka i inne serialowe plotki

  Jerzym (Mariusz Bonaszewski) czy wrócić do swojej pierwszej miłości, Wojtka (Lesław Żurek), który  pojawi się w jej życiu w momencie kryzysu związku z Ginterem. Na dowód obecności na planie Lesława(...)Śmierć Lucjana z "M jak miłość"?! Fani "M jak miłość" zamarli! Witold Pyrkosz w jednym z wywiadów wyznał, że jego bohater... wkrótce pożegna się z życiem!  W rozmowie z dziennikarką aktor nie tylko...

 • Pilot serialu "1920. Wojna i miłość"

  ..."1920. Wojna i miłość" w reżyserii Macieja Migasa z Jakubem Wesołowskim, Wojciechem Zielińskim i Tomaszem Borkowskim w rolach głównych to nowa propozycja TVP1. Pilot serialu Jedynka zaprezentuje już w czwartek, 11 listopada, o godz. 20:20.

 • Mucha znowu singielką?

  Spokojnie, tylko na scenie! Aktorka ma za sobą próbę do spektaklu Olafa Lubaszenki "Single i remiksy", w którym gra jedną z głównych ról. Towarzyszą jej same gwiazdy, m.in. Weronika Książkiewicz i Lesław Żurek.

 • Zadały szyku na deptaku w Międzyzdrojach

  Anna Mucha i Weronika Książkiewicz, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość" i Izabela Janiszewska z "Ojca Mateusza", to elegantki jakich mało! Kiedy pojawiły się w Międzyzdrojach, od razu powiało wielkim światem...

Wideo na temat: lesław żurek pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Lesław Żurek o swojej roli w serialu

  Mateusz dał się poznać widzom „Pierwszej miłości” jako znany i ceniony w branży trener biznesu. Typ gentelmena, przystojny, szarmancki i wykształcony. Wie kiedy i jak postawić na swoim, tego też uczy swoich podopiecznych. Aktor w rozmowie z nami zdradza trochę szczegółów o swojej postaci. Czy upór i zawzięcie Emilki, które od razu zrobiły na nim wrażenie, przeniesie więź na życie prywatne?

Dyskusje na temat: lesław żurek pierwsza miłość