• Informacje na temat:

  lesław żurek w teatrze

Artykuły na temat: lesław żurek w teatrze
 • Żona Lesława Żurka ma powody do obaw? Chodzi o 48-letnią aktorkę!

  Dopiero co Lesław Żurek i jego żona pokonali małżeński kryzys, a w ich życiu znów mogą pojawić się nieporozumienia i zazdrość...

 • Dwie premiery Teatru Telewizji w marcu w TVP1

  "Amazonia" w reżyserii Bodo Koxa - brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz "Zabójcza pewność" w reżyserii Mariusza Malca - psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych - to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory.

 • Lesław Żurek i jego żona uratowali małżeństwo. Przygotowują się na narodziny dziecka

  Jego małżeństwo miało się rozpaść. Lesław Żurek (38 l.) zbyt dużo pracował, zbyt mało skupiał na rodzinie. Ale to wszystko już za nim. A żona znów jest w ciąży.

 • Lesław Żurek jak Cybulski

  To jego czas. Lesław Żurek gra u najlepszych reżyserów, w znakomitych filmach. Gwiazdę serial u "Londyńczycy" możemy obecnie oglądać w obrazie "Mniejsze zło" Janusza Morgensterna.

 • Single i remiksy z Muchą i Żurkiem

  Anna Mucha i Lesław Żurek, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość" i Maciej Błoński z "Przepisu na życie", będą gwiazdami najbliższej premiery w warszawskim Teatrze Capitol. Zagrają we współczesnej farsie o rozterkach... singli!

 • Żurek, Mucha i Książkiewicz singlami

  Anna Mucha, Weronika Książkiewicz, Lesław Żurek oraz Wojciech Medyński zagrają razem w sztuce "Single i remiksy". Artyści pokażą ten spektakl widzom w wielu polskich miastach. Prapremiera już 30 września w Kielcach.

 • Małżeństwo Żurka też się sypie?

  Przez lata związek Katarzyny i Lesława uchodził za wzorowy. Teraz ich znajomi martwią się, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej.

 • Gwiazdy czytają Sapkowskiego

  W studiu Polskiego Radia trwa nagrywanie audiobooka. "Bożych bojowników" Andrzeja Sapkowskiego czyta prawie 200 aktorów, m.in. Lesław Żurek, Mirosław Zbrojewicz i Adam Ferency.

 • Mucha zagra w teatrze. Oto szczegóły!

  Jak dowiedziało się "Na Żywo", 32-letnia celebrytka zagra główną rolę w przedstawieniu wystawianym na deskach warszawskiego teatru Capitol. Partnerować jej będzie Lesław Żurek. "To dla Ani bardzo ważne ze względów prestiżowych. Ma kompleks braku aktorskiego wykształcenia i uważa, że nic tak nie nobilituje aktora bez dyplomu jak gra w teatrze" - mówi pismu jej znajomy. Musze udało się zagrać...

 • Mucha na deskach... teatralnych

  W warszawskim Teatrze Capitol odbyła się próba medialna spektaklu "Single i remiksy", w którym główne role grają znani serialowi aktorzy: Anna Mucha ("M jak miłość"), Weronika Książkiewicz "Rezydencja"), Lesław Żurek ("Londyńczycy"), Wojciech Medyński (Plebania") i Katarzyna Glinka ("Barwy szczęścia").