• Informacje na temat:

  lesley ann warren aktorka

Artykuły na temat: lesley ann warren aktorka
 • Pamela Anderson po raz piąty wyszła za mąż

  ...cztery małżeństwa - z Henriettą Zampitellą, aktorką Lesley Ann Warren, z którą zdradził Barbarę Streisand, oraz producentkami filmowymi: Christine Forsyth i Mindy Peters. Doczekał się trzech synów(...)Aktorka znana z serialu "Słoneczny patrol" po raz piąty wyszła za mąż podczas skromnej ceremonii w Malibu 20 stycznia. Pierwszy raz para spotkała się 30 lat temu. Miłość odżyła po tym, jak Pam...

 • Pamela Anderson znów wyszła za mąż!

  .... Producent był wcześniej związany z Henriettą Zampitellą, aktorką Lesley Ann Warren oraz producentkami filmowymi: Christine Forsyth i Mindy Peters. Peters poznał Anderson po raz pierwszy w latach 80. XX wieku(...) odnowiła znajomość po tym, jak 52-letnia aktorka rozstała się z piłkarzem Adilem Ramim. 74-letni Peters, producent takich filmów, jak "Batman", "Superman: Powrót" czy "Narodziny gwiazdy", przyznał, że...

 • Alexis chce zagrać

  ...poprosiłabym o pomoc chirurga" - dodaje. Collins już wcześniej próbowała dostać rolę matki bohaterki granej przez Teri Hatcher. Producenci zdecydowali się jednak powierzyć tę postać aktorce Lesley Ann Warren.

 • Marion Cotillard: Piersi na czole

  Marion Cotillard wystąpiła w reklamowej parodii dla serwisu FunnyOrDie.com, zachęcając kobiety do noszenia... sztucznych piersi na czole.

 • Alexis chce do "Gotowych na wszystko"!

  Pamiętacie Alexis z "Dynastii"? Otóż weteranka telewizyjnych produkcji zapragnęła pojawić się w kolejnej serii "Gotowych na wszystko" . Już raz jej propozycja została odrzucona przez producentów serial u.