• Informacje na temat:

  leslie nielsen

Artykuły na temat: leslie nielsen
 • "Gra o tron": Angela Lansbury wystąpi w 7. sezonie?

  ..., Neil Patrick Harris, Julianna Margulies, Leslie Nielsen, Tom Selleck, Janet Leigh. Lansbury na swoim koncie ma także role w filmach takich jak "Gasnący płomień", "Moll Flanders", "Czterech jeźdźców...

 • Czy Dracula był pierwszy?

  Uwielbiamy je od dawna. Co? Oczywiście historie o wampirach! Mało kto z nas wie jednak, skąd się właściwie wzięli ich bohaterowie. Czy myślicie, że Dracula był pierwszy?

 • Najsłynniejszy serialowy porucznik

  Rowlands, Faye Dunaway, Martin Sheen, Martin Landau, Leslie Nielsen i Johnny Cash. Wychował następcę Mimo, że Peter Falk stworzył wiele niezapomnianych kreacji (m.in. w "Niebie nad Berlinem" czy...

 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Niespodzianki w 1000 odcinku

  ..."Chcemy pokazać, że mamy dystans do telenoweli jako gatunku" - mówi Robert Kudelski, serialowy Michał. Waldemar Obłoza, czyli Roman Hoffer w serialu, dodaje natomiast, że jubileuszowy odcinek zapowiada się dość groteskowo. "Tysięczny odcinek przypomina trochę filmy z Leslie Nielsenem". To właśnie jego bohater zobaczy w barze Jasia Fasolę i Helę Trojańską z sitcomu "Hela w opałach". Co ciekawe...

 • Leslie Nielsen prezydentem

  Leslie Nielsen ( "2001: Odyseja komiczna" , "Ściągany" ) kolejny raz zabawi się kosztem innych filmów. Mistrz grubo ciosanej parodii wystąpi bowiem w kolejnej części "Strasznego filmu" . Aktor, podobnie jak w filmie "Straszny film 3" , wcieli się w postać prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Zmarł aktor Leslie Nielsen

  Amerykański aktor filmowy Leslie Nielsen, znany głównie z ról komediowych, zmarł w niedzielę, 28 listopada 2010 roku. Miał 84 lata.

 • Straszny Leslie Nielsen!

  Leslie Nielsen, gwiazda cyklu "Naga broń" , znalazł się w obsadzie trzeciej części "Strasznego filmu" . Trwają już zdjęcia w Kanadzie, obraz będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku. Wytwórnia Dimension Films podjęła już decyzję o nakręceniu czwartego epizodu opowieści.

 • Cronenberg i Nielsen nagrodzeni

  Dwóch znanych Kanadyjczyków - kontrowersyjny reżyser David Cronenberg ( "eXistenZ" , "Spider" ) i znany aktor komediowy Leslie Nielsen ( "Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego" , "Ściągany" ) - zostanie uhonorowanych odznaczeniem Order of Canada. Jest ono najwyższym wyróżnieniem nadawanym cywilom przez władze kanadyjskie.

 • Nieżyjący aktor promuje Polskę?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma w środę, 14 września, zmienić film promujący Polskę - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W materiale, który pojawił się w sieci, o naszym kraju opowiadają gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znalazł się... nieżyjący od zeszłego roku aktor Leslie Nielsen.

Wideo na temat: leslie nielsen
 • Disco Robaczki

  "Disco robaczki" to animowana komedia przygodowa dla całej rodziny w rytmie największych przebojów tanecznych! Roztańczone i rozśpiewane robaczki obdarzone ludzkimi cechami z pewnością przypadną do gustu zarówno młodszej, jak i starszej widowni. Rodziców rozbawi inteligentny humor znany z serii o Shreku oraz genialne wykorzystanie największych przebojów disco. Dzieci pokochają pełzających bohaterów za wyjątkowo zabawne i urozmaicone przygody. Obok komicznych i trzymających w napięciu...

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...