• Informacje na temat:

  leslie nielsen aktor

Artykuły na temat: leslie nielsen aktor
 • Christopher Lee nie żyje

  Brytyjski aktor Christopher Lee, legendarny filmowy hrabia Drakula oraz Saruman z "Władcy pierścieni" zmarł w niedzielę, 7 czerwca, wieku 93 lat.

 • Zmarł aktor Leslie Nielsen

  Amerykański aktor filmowy Leslie Nielsen, znany głównie z ról komediowych, zmarł w niedzielę, 28 listopada 2010 roku. Miał 84 lata.

 • Leslie Nielsen prezydentem

  Leslie Nielsen ( "2001: Odyseja komiczna" , "Ściągany" ) kolejny raz zabawi się kosztem innych filmów. Mistrz grubo ciosanej parodii wystąpi bowiem w kolejnej części "Strasznego filmu" . Aktor, podobnie jak w filmie "Straszny film 3" , wcieli się w postać prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Cronenberg i Nielsen nagrodzeni

  Dwóch znanych Kanadyjczyków - kontrowersyjny reżyser David Cronenberg ( "eXistenZ" , "Spider" ) i znany aktor komediowy Leslie Nielsen ( "Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego" , "Ściągany" ) - zostanie uhonorowanych odznaczeniem Order of Canada. Jest ono najwyższym wyróżnieniem nadawanym cywilom przez władze kanadyjskie.

 • Nieżyjący aktor promuje Polskę?

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych ma w środę, 14 września, zmienić film promujący Polskę - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. W materiale, który pojawił się w sieci, o naszym kraju opowiadają gwiazdy show-biznesu. Wśród nich znalazł się... nieżyjący od zeszłego roku aktor Leslie Nielsen.

 • "Straszny film 4": Prezydent gamoń

  Już 21 kwietnia rzesze fanów prześmiewczej serii "Strasznych filmów" ruszą do kin. Na ekrany wchodzi właśnie czwarta i, jak sami autorzy zapowiadają, ostatnia część trylogii - "Straszny film 4" . Twórcy postanowili tym razem sparodiować największe hity minionego sezonu: "Osadę" , "Wojnę światów" , "Piłę" i "Piłę 2" oraz "King Konga" .

 • Gwiazdy w "Strasznym filmie 4"

  Od najbliższego piątku, 21 kwietnia, w kinach będzie naprawdę strasznie. Ekipa "Strasznych filmów" zafundowała widzom kolejną dawkę parodii największych hitów kinowych ostatnich sezonów. Reżyser David Zucker ( "Czy leci z nami pilot?" ) zaprosił do współpracy swoich ulubionych aktorów: Lesliego Nielsena i Charliego Sheena oraz, jak to ma w zwyczaju, całą plejadę gwiazd, które wystąpiły

 • Gwiazdy promują Polskę. Wiedzą o tym?

  Czy gwiazdy wypowiadające się o Polsce w najnowszym klipie MSZ są świadome, że promują polską prezydencję w Europie? Na tak postawione pytanie, zadane podczas konferencji prasowej w czwartek, 15 września, szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, unikał dopowiedzi.

 • Kino w rajtuzach

  Obrzydliwe i niesmaczne, rozkosznie głupie i absurdalnie śmieszne. Nie znają tabu, szargają świętości, gardzą hollywoodzkim zadęciem. Parodie filmowe mają swą publiczność - nie za szeroką, za to wierną i oddaną.

 • Weekend przed telewizorem

  Weekendową ramówkę najpopularniejszych stacji telewizyjnych zdominowały w tym tygodniu programy rozrywkowe, ale na brak emocji nie powinni narzekać miłośnicy "męskiego kina". Aby zobaczyć swych ulubieńców, będą jednak musieli poczekać do późnych godzin wieczornych.