• Informacje na temat:

  leszczyńska elena

Artykuły na temat: leszczyńska elena
 • Fotografia według Eleny Leszczyńskiej

  Elena Leszczyńska i Paweł Ławrynowicz to dwoje barwnych gwiazd, które wzięły udział w niezwykłym projekcie „Fotografia według aktorów”. Jego efekt można od poniedziałku oglądać na wystawie w Starej Galerii ZPAF w Warszawie.

 • Wielkanoc będzie w maju

  Elena Leszczyńska, czyli Ludmiła Kowalczuk-Jeleń z "Barw szczęścia", obchodzi Wielkanoc - zgodnie z tradycją prawosławną - tydzień po pierwszej wiosennej pełni księżyca. W tym roku do świątecznego stołu zasiądzie dopiero... za miesiąc.

 • Wielkanoc świętować będzie dopiero w maju

  Elena Leszczyńska, czyli Ludmiła Kowalczuk-Jeleń z "Barw szczęścia", obchodzi Wielkanoc - zgodnie z tradycją prawosławną - tydzień po pierwszej wiosennej pełni księżyca. W tym roku do świątecznego stołu zasiądzie dopiero... za miesiąc.

 • Rosjanka w dwóch polskich serialach

  Nie miała problemu z przeprowadzką do Polski, bo od dziecka często zmieniała miejsce zamieszkania. - Teraz podróżuję z mężem - mówi Elena Leszczyńska.

 • Zakochałam się w Polaku

  Elena Leszczyńska nie miała problemu z przeprowadzką do Polski, bo od dziecka często zmieniała miejsce zamieszkania. - Teraz podróżuję z mężem - mówi.

 • "Usta usta": Niewierna żona

  Lena (Karolina Gorczyca), świeżo upieczona żona Piotra (Wojciech Mecwaldowski), spędzi noc z Darkiem (Lesław Żurek), chłopakiem Oksany (Elena Leszczyńska).

 • Podwójna zdrada

  Lena (Karolina Gorczyca), skądinąd świeżo upieczona żona Piotrka Nowaka (Wojciech Mecwaldowski), spędzi noc z Darkiem (Lesław Żurek), chłopakiem Oksany (Elena Leszczyńska).

 • Płacze na zawołanie

  Prostolinijna i szczera. Nie udaje kogoś, kim nie jest. Właśnie za te cechy widzowie "Barw szczęścia" tak lubią jej bohaterkę.

 • Ludmiła zapanuje nad warzywniakiem

  ...wynajęcie mieszkania. Po śmierci Jadwigi młoda Ukrainka zostanie na stałe zatrudniona w warzywniaku Stefana. - Będzie prowadziła sklep razem z Grzesiem - mówi Elena Leszczyńska. - Można nawet powiedzieć, że(...). Elena Leszczyńska - w przeciwieństwie do swojej postaci z "Barw szczęścia", urodziła się w Rosji. Od kilku lat jej domem jest Polska. Co ciekawe, nigdy nie uczyła się języka polskiego z książek, lecz ze...

 • Podwójne oświadczyny w "Plebanii"

  Nowe namiętności i intrygi w Tulczynie. Tracz zapłaci wysoką cenę za upokorzenie kobiety, która zna swoją wartość. A sympatyczna Swietłana spojrzy w przyszłość z większą nadzieją...

Zdjęcia na temat: leszczyńska elena
Wideo na temat: leszczyńska elena
 • Wielka miłość Oksany

  Rusza trzeci sezon serialu "Usta Usta". Zapytaliśmy Elenę Leszczyńską, jak potoczy się życie jej bohaterki, Oksany.

 • Elena

  Władimir i Elena - starsze małżeństwo - mieszkają w luksusowym apartamencie w Moskwie. Ich wzajemne relacje przypominają układ. Dzieli ich wiele, ale łączy jedno: on ma pieniądze, ona zapewnia mu opiekę. Pewnego dnia, gdy Władimir trafia do szpitala, uświadamia sobie, że jego dni są policzone. Postanawia zapisać cały majątek córce, pozostawiając Elenie wyłącznie comiesięczną dożywotnią pensję. Brak perspektyw na finansową pomoc dla syna z pierwszego małżeństwa z nieśmiałej i poddanej żony...

 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...

Dyskusje na temat: leszczyńska elena
 • Re: Barwy szczęścia

  A to po co na początku opisu??? 708 Reżyseria: Kinga Dębska Scenariusz: Paweł Jurek, Iwona Strzałka, Maria Czudowska - Kin Aktorzy: Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Sebastian Cybulski, Marcin Czarnik, Krzysztof Kiersznowski, Olena Leonenko, Iza Kuna, Marek Molak, Izabela Zwierzyńska, Krzysztof Wach, Adam Cywka, Elena Leszczyńska, Sławomira Łozińska, Jan Pęczek, Dominika Kimaty, Krzysztof