• Informacje na temat:

  leszek czarnecki - mąż jolanty pieńkowskiej

Artykuły na temat: leszek czarnecki - mąż jolanty pieńkowskiej
 • Leszek Czarnecki i Jolanta Pieńkowska opłacali leczenie Przybylskiej!?

  Portal natemat.pl pisze o wspaniałym geście Jolanty Pieńkowskiej i miliardera Leszka Czarneckiego! To oni najprawdopodobniej sfinansowali drogie leczenie Ani Przybylskiej!

 • "Polityka" pochyla się nad finansami męża Pieńkowskiej! "Tak źle jeszcze nie było"

  W tygodniku "Polityka" ukazał się artykuł o finansowych zawirowaniach w życiu męża Jolanty Pieńkowskiej (53 l.). "Imperium Czarneckiego tonie" - alarmują byli współpracownicy biznesmena.

 • Miliarder Pieńkowskiej zbankrutuje?!

  Leszek Czarnecki, do niedawna najbogatszy człowiek w Polsce, a od niedawna mąż Jolanty Pieńkowskiej, w ciągu kilku dni stracił ponad połowę swojego majątku! A przecież jeszcze nie koniec kryzysu finansowego na świecie...

 • Mąż Pieńkowskiej wyda płytę Bednarka?

  Bednarek stało się znane, wytwórnia nie nadąża z produkcją. Ale na fali sukcesu Kamil mógłby też nagrać solową płytę. Informator "Na żywo" dowiedział się, że małżonek Jolanty Pieńkowskiej, Leszek(...) - zaprzeczyła w rozmowie z pismem. Zapewniła jednak, że jeśli młody wokalista wyda kiedyś solową płytę, na pewno ją kupi... Czy Leszek Czarnecki wyda płytę Bednarka? Monika Galicka (nr 52)

 • Zarobił w 2009 roku 2,1 mld zł

  Leszek Czarnecki , mąż Joli Pieńkowskiej , w mijającym roku zarobił niezłą sumkę - 2,1 mld zł. Jego majątek szacuje się obecnie na 5,6 mld zł - podaje "Gazeta Wyborcza".

 • ...zyskała ksywę "goła pupa" i do dzisiaj to jej największe osiągnięcie w polskim show-biznesie. Ostatnie miesiące należały do Jolanty Pieńkowskiej. Chyba żadna osoba nie wywołuje tak skrajnych(...) Kotulanka zmaga się od lat. Jej powrót do serialu wciąż jest niepewny. Większość aktorów wspiera ją w tej ciężkiej walce. Tylko jej serialowy mąż, Tomasz Stockinger domagał się w tabloidzie, aby...