• Informacje na temat:

  leszek i jolanta czarneccy

Artykuły na temat: leszek i jolanta czarneccy
 • Leszek Czarnecki i Jolanta Pieńkowska opłacali leczenie Przybylskiej!?

  .... Nietrudno się chyba domyślić, że milarder i jego znana żona musieli finansować zagraniczne terapie, którym poddawała się Ania. "Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki od 2007 roku prowadzą fundację(...) niego fundacji, od 2010 roku mąż Pieńkowskiej na pomoc potrzebującym przekazał 55 milionów złotych! Spodziewaliście się, że Jola i Leszek mają tak dobre serca?

 • Pieńkowska dementuje plotki

  Zazwyczaj spokojnej i opanowanej dziennikarce puściły nerwy. Jolanta Pieńkowska postanowiła zaprotestować, ponieważ ma już dość plotek dotyczących jej rzekomego rozstania z biznesmenem Leszkiem Czarneckim, z którym związana jest od roku.

 • Jolanta Pieńkowska coraz młodsza! Jak ona to robi?

  ...tajemnicy, ale ponoć wesele Jolanta miała bajeczne. W 2006 roku Pieńkowska trafiła do TVN. Najwięcej emocji wzbudziło jej pojawienie się w "Dzień Dobry TVN". Doszło nawet do tego, że na Facebooku powstała strona o wiele mówiącej nazwie: Jolanta Pieńkowska musi odejść z "Dzień Dobry TVN". Tak też się stało. W 2014 roku żona miliardera trafiła do TVN 24 Biznes i Świat, gdzie zajmuje się głównie...

 • Podjazdowa wojna w TVN

  Kinga Rusin i Jolanta Pieńkowska - obie zdolne, ambitne, doświadczone i nieustępliwe. Sądząc po doniesieniach, są największymi rywalkami w stacji TVN. Ich cicha wojna o miano numeru jeden trwa podobno od dawna.

 • Menedżerka Przybylskiej potwierdza: Jolanta Pieńkowska miała zapłacić za leczenie Ani!

  Małgorzata Rudowska zdradziła, że Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki faktycznie wspierali aktorkę finansowo w jej walce z chorobą!

 • Wzrusza kolejne pokolenia widzów

  Postać, którą zagrała przed laty - prostolinijnej i nieco naiwnej wiejskiej dziewczyny - wzrusza kolejne pokolenia widzów. - Coś w tym musi być - komentuje aktorka.

 • Jolanta Pieńkowska

  Ur. 20 listopada 1964 r. w Warszawie – polska dziennikarka i aktorka.

 • Jolanta Pieńkowska: Robię cuda w seksie!

  Jolanta Pieńkowska dała się namówić na osobliwe wyznanie przed kamerami "Dzień Dobry TVN"...

 • "Polityka" pochyla się nad finansami męża Pieńkowskiej! "Tak źle jeszcze nie było"

  ...56-letni Leszek Czarnecki przez wielu porównywany był do mitycznego króla Midasa.  Każdy ze swych biznesów sprzedawał z ogromnym zyskiem, który też zresztą od razu przeznaczał na rozkręcenie(...) nie widzą w niej żadnego ruchu. Domyślają się, że nie zatrzymuje się tu nawet żona Jolanta Pieńkowska, którą co tydzień przylatuje do Warszawy na kilka dni pracy w TVN" - czytamy.  ***

 • Jola Pieńkowska w "Dzień Dobry TVN". O jej metamorfozie mówią wszyscy!

  Jolanta Pieńkowska (53 l.) niespodziewanie pojawiła się w "Dzień Dobry TVN" w zastępstwie za Magdę Mołek. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia...

Zdjęcia na temat: leszek i jolanta czarneccy