• Informacje na temat:

  leszek kowalewskim

Artykuły na temat: leszek kowalewskim
 • Leszek Kowalewski zabrał prawdę do grobu...

  Z wyglądu Leszek Kowalewski (†43), kawaler mieszkający z rodzicami, nie wyróżniał się niczym szczególnym. Był niskiego wzrostu i drobnej postury. Niewiele osób wiedziało, że ma wielki talent - umiał(...) udało się ustalić, że zamordowanym jest Leszek Kowalewski. W toku śledztwa odkryto, że aktor naturszczyk miał we krwi 2,5 promila alkoholu i walczył o życie. Śmiertelne uderzenia zostały mu zadane trzema...

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

 • "Wataha": Znamy datę premiery!

  .... Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół - Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego chacie pojawia się nielegalna imigrantka - Alsu (Anna Donchenko). W drugim sezonie ponownie występują Leszek Lichota...

 • Nadciąga "Wataha": Western w Bieszczadach

  Bartłomiej Topa, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Julia Pogrebińska oraz Marian Dziędziel grają w nowym serialu HBO "Wataha". Akcja serialu toczy się w Bieszczadach. Reżyserię powierzono Kasi Adamik oraz Michałowi Gaździe.

 • "Wataha": Pierwsza zapowiedź 2. serii

  Trwają intensywne prace na planie nowego sezonu serialu HBO "Wataha". Na planie są już reżyserzy Kasia Adamik i Jan P. Matuszyński, a także aktorzy Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Dagmara Bąk i Matylda Damięcka. Autorem zdjęć do serialu jest ponownie Tomasz Augustynek.

 • "Heniek": Najlepszy polski debiut

  "Heniek" duetu Earl Grey - Eliza Kowalewska i Grzegorz Madej został uznany za najlepszy film pełnometrażowy zakończonego w sobotę, 17 września, w Koszalinie (Zachodniopomorskie) 30. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film".

 • "Wataha": Premiera serialu już 12 października!

  Premiera produkcji HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach odbędzie się 12 października. W serialu występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel.

 • Stereotypowa matka z dzieckiem? Nie!

  Krzysztof Kowalewski, Olga Frycz i Cezary Żak - to tylko niektóre z gwiazd obecne na premierze filmu "Ki" Leszka Dawida. Do warszawskiego kina Praha przybyła także odtwórczyni głównej roli - Roma Gąsiorowska. "Ki" wejdzie do kin 30 września.

 • "Wataha": Nowy serial HBO

  Od połowy września trwają zdjęcia do nowego serialu produkcji HBO "Wataha". Niedawno pracę na planie serialu rozpoczęła reżyserka Kasia Adamik. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska i Aleksandra Popławska. Serial opowiada jedną historię, która pokazana jest w sześciu odcinkach.

 • Serial "Wataha" od 12 października na antenie HBO

  Na 12 października zaplanowano premierę nowej polskiej produkcji HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach odbędzie się. W serialu występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński oraz Marian Dziędziel.

Zdjęcia na temat: leszek kowalewskim
Wideo na temat: leszek kowalewskim
 • Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek o pracy na planie serialu "Pułapka"

  Marianna Kowalewska i Mateusz Więcławek zagrali w serialu "Pułapka". Jak wspominają pracę na planie? - Była bardzo trudna, wymagająca fizycznie i psychicznie - wyznała Kowalewska. Podkreśliła, że miała wsparcie wspaniałych aktorów, m.in. Agaty Kuleszy i Leszka Lichoty oraz reżysera Łukasza Palkowskiego. Mateusz Więcławek dodał, że choć jest studentem łódzkiej szkoły filmowej, najwięcej o zawodzie aktora dowiedział się na planie serialu. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...

 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...