• Informacje na temat:

  leszek lichota żona

Artykuły na temat: leszek lichota żona
 • "Na Wspólnej": Ostra kłótnia Ziębów!

  Włodek (Mieczysław Hryniewicz) będzie miał wielki żal do Marii (Bożena Dykiel) o to, że zataiła przed nim fakt, iż Grzegorz (Leszek Lichota) przekazał pieniądze na operację Mani. - Też chciałbym cokolwiek o nim wiedzieć, skoro nie mogę go widywać! - zbuntuje się Zięba. - To nie tylko twój syn, ale także mój!

 • "Wkręceni 2": Barbara Kurdej-Szatan w mundurze

  Twarda policjantka i zazdrosna żona - oto nowe wcielenie Barbary Kurdej-Szatan! Popularną aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2".

 • "Prawo Agaty": Marka i Agatę wreszcie połączy uczucie!

  Leszek Lichota, czyli serialowy Marek Dębski, postanowił otworzyć się przed fanami i udzielił dość obszernego wywiadu dziennikarce "Show". Na początku rozmowy wyjawił szczegóły dotyczące relacji Przybysz i Dębskiego w nowym sezonie "Prawa Agaty".

 • Maciej Damięcki: Rodzina, SB, rak prostaty

  Jego recepta na sukces to dobre geny i rodzina, która w każdej sytuacji stoi za nim murem.

 • ​Wielki powrót, ciąża i propozycja wyjazdu w finale "Prawa Agaty"

  W finale czwartego sezonu “Prawa Agaty" Marek (Leszek Lichota), który wróci do Warszawy, swoje pierwsze kroki skieruje do mieszkania... Agaty (Agnieszka Dygant). Czy ambitna prawniczka doczeka się w końcu wyznania: “Kocham Cię" z jego ust?

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "Na Wspólnej": Kryzys Ziębów, nowe twarze i powrót pewnego bohatera!

  ...poruszające historie, ale także nowe twarze - m.in. Julia Kamińska i Antoni Królikowski. Po latach nieobecności w życiu serialowych bohaterów ponownie pojawi się Grzegorz (Leszek Lichota)!

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • A jednak rozstanie!

  Marek Dębski (Leszek Lichota) będzie przynosił do domu problemy kancelarii. Sprawdź, jak się to odbije na jego związku z prokurator Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska)?

 • Guzik odchodzi od zmysłów

  Grzesiek Zięba, w tej roli Leszek Lichota (31 l.), zaginął podczas pobytu w Irlandii. Jego żona Żaneta (Anna Guzik (32 l.) odchodzi od zmysłów. Jakie emocje czekają widzów "Na Wsólnej"?

Zdjęcia na temat: leszek lichota żona
Dyskusje na temat: leszek lichota żona