• Informacje na temat:

  leszek miller wywiad

Artykuły na temat: leszek miller wywiad
 • Leszek Miller Junior próbował zabić się już wcześniej? Zaskakujący wywiad jego partnerki

  Katarzyna (35 l.), partnerka Leszka Millera Juniora, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o życiu z synem znanego polityka.

 • Filmowe wydarzenia roku

  W mijającym roku w polskich kinach dominowały sequele - zadebiutowało ich aż dziewiętnaście, w tym tak przebojowe i kasowe opowieści, jak "Shrek 2" , czy "Spider-Man 2" . Gorące dyskusje wywołała jednak premiera trzech obrazów - "Pasji" , "Upadku" oraz dokumentu "Fahrenheit 9.11" .

 • Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, chwali się, że schudła aż 17 kilogramów

  Monika Miller (22 l.), wnuczka Leszka Millera (71 l.), zszokowała niektórych swoim dość kontrowersyjnym wizerunkiem. Teraz postanowiła o sobie przypomnieć i znów zaskakuje! Tym razem metamorfozą - okazuje się, że schudła aż 17 kilogramów.

 • Kobranocka "na salonach"

  Chociaż Andrzej "Kobra" Kraiński, lider Kobranocki, sam siebie nazywa pogardliwie "szarpidrutem", to jego twórczość wraz z upływem czasu zyskuje coraz większe poważanie. "Kocham cię jak Irlandię" nucił ostatnio sam premier Leszek Miller, a Kobra dostał propozycję dołączenia do sekcji kulturalnej Rady Miasta Torunia. Kobranockę możemy ostatnio usłyszeć również w teatrze.

 • Syn Leszka Millera nie żyje! Tak wyglądało jego życie w cieniu słynnego ojca. ZDJĘCIA!

  Jedyny syn Leszka Millera (72 l.) nie żyje. Jego nagła śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Leszek Miller Junior miał 48 lat. Większość życia spędził w cieniu słynnego ojca. Od błysku fleszy Leszek Miller Junior trzymał się z dala.

 • Play: Sytuacja w mediach jest chora

  Niedawno informowaliśmy, że Krzysztof Krawczyk i kilku innych artystów pragnie spotkać się z premierem Leszkiem Millerem, aby porozmawiać z nim m.in. na temat fatalnej sytuacji polskiej muzyki w mediach. Do rozsądku polityków odwołuje się także Sławomir Pietrzak, frontman formacji Play oraz właściciel wytwórni SP Records, dla której nagrywa m.in. Kazik i Kult.

 • Leszek Miller w pierwszym wywiadzie po śmierci syna. "Umarła część mnie"

  Dramatyczne chwile w życiu Leszka Millera (72 l.). Nie żyje jego jedyny syn. Wiele wskazuje na to, że Leszek Miller Junior (†48 l.) popełnił samobójstwo. Po jego śmierci polityk udzielił pierwszego wywiadu. "To niewyobrażalna tragedia w moim życiu. Wraz z nim umarła część mnie" - mówił.

 • De Mono: Wszystko w rękach polityków

  na czele, chce w tej sprawie spotkać się z premierem Leszkiem Millerem.

 • Monika Miller pierwszy raz w tak szczerym wywiadzie! Szokujące wyznanie!

  Wygląda na to, że Monika Miller (22 l.) to nowa gwiazda polskiego show-biznesu. Zdobyła zainteresowanie mediów dzięki słynnemu dziadkowi, byłemu premierowi Leszkowi Millerowi (71 l.), który opublikował ich wspólne zdjęcie w portalu społecznościowym. Wnuczka polityka właśnie poszła o krok dalej.

 • Krew wampira, samotność handlarza antykami

  Tylko cztery filmy trafiają w tym tygodniu na ekrany polskich kin. "Byzantium" Neila Jordana zaprezentuje nie tylko wdzięki Gemmy Arterton, ale też erotyczny wampiryzm Brytyjki, z kolei w "Koneserze" Giuseppe Tornatore popis aktorskich umiejętności daje Geoffrey Rush. Listę premier uzupełniają "Był sobie chłopak" Leszka Wosiewicza oraz animacja "Smerfy 2".