• Informacje na temat:

  leszek miller wywiady

Artykuły na temat: leszek miller wywiady
 • Leszek Miller Junior próbował zabić się już wcześniej? Zaskakujący wywiad jego partnerki

  Katarzyna (35 l.), partnerka Leszka Millera Juniora, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o życiu z synem znanego polityka.

 • Kobranocka "na salonach"

  Chociaż Andrzej "Kobra" Kraiński, lider Kobranocki, sam siebie nazywa pogardliwie "szarpidrutem", to jego twórczość wraz z upływem czasu zyskuje coraz większe poważanie. "Kocham cię jak Irlandię" nucił ostatnio sam premier Leszek Miller, a Kobra dostał propozycję dołączenia do sekcji kulturalnej Rady Miasta Torunia. Kobranockę możemy ostatnio usłyszeć również w teatrze.

 • Monika Miller, wnuczka Leszka Millera, chwali się, że schudła aż 17 kilogramów

  Monika Miller (22 l.), wnuczka Leszka Millera (71 l.), zszokowała niektórych swoim dość kontrowersyjnym wizerunkiem. Teraz postanowiła o sobie przypomnieć i znów zaskakuje! Tym razem metamorfozą - okazuje się, że schudła aż 17 kilogramów.

 • Play: Sytuacja w mediach jest chora

  Niedawno informowaliśmy, że Krzysztof Krawczyk i kilku innych artystów pragnie spotkać się z premierem Leszkiem Millerem, aby porozmawiać z nim m.in. na temat fatalnej sytuacji polskiej muzyki w mediach. Do rozsądku polityków odwołuje się także Sławomir Pietrzak, frontman formacji Play oraz właściciel wytwórni SP Records, dla której nagrywa m.in. Kazik i Kult.

 • Syn Leszka Millera nie żyje! Tak wyglądało jego życie w cieniu słynnego ojca. ZDJĘCIA!

  Jedyny syn Leszka Millera (72 l.) nie żyje. Jego nagła śmierć wstrząsnęła opinią publiczną. Leszek Miller Junior miał 48 lat. Większość życia spędził w cieniu słynnego ojca. Od błysku fleszy Leszek Miller Junior trzymał się z dala.

 • De Mono: Wszystko w rękach polityków

  na czele, chce w tej sprawie spotkać się z premierem Leszkiem Millerem.

 • Leszek Miller w pierwszym wywiadzie po śmierci syna. "Umarła część mnie"

  Dramatyczne chwile w życiu Leszka Millera (72 l.). Nie żyje jego jedyny syn. Wiele wskazuje na to, że Leszek Miller Junior (†48 l.) popełnił samobójstwo. Po jego śmierci polityk udzielił pierwszego wywiadu. "To niewyobrażalna tragedia w moim życiu. Wraz z nim umarła część mnie" - mówił.

 • Filmowe wydarzenia roku

  W mijającym roku w polskich kinach dominowały sequele - zadebiutowało ich aż dziewiętnaście, w tym tak przebojowe i kasowe opowieści, jak "Shrek 2" , czy "Spider-Man 2" . Gorące dyskusje wywołała jednak premiera trzech obrazów - "Pasji" , "Upadku" oraz dokumentu "Fahrenheit 9.11" .

 • Leszek Miller (71 l.) zamieszczając zdjęcie swojej osobliwej wnuczki wywołał niezłe zamieszanie...

 • Krew wampira, samotność handlarza antykami

  Tylko cztery filmy trafiają w tym tygodniu na ekrany polskich kin. "Byzantium" Neila Jordana zaprezentuje nie tylko wdzięki Gemmy Arterton, ale też erotyczny wampiryzm Brytyjki, z kolei w "Koneserze" Giuseppe Tornatore popis aktorskich umiejętności daje Geoffrey Rush. Listę premier uzupełniają "Był sobie chłopak" Leszka Wosiewicza oraz animacja "Smerfy 2".

Wideo na temat: leszek miller wywiady
 • Millerowie

  Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów "towaru"!

 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...

 • Jesteś Bogiem

  "Jesteś bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnym...