• Informacje na temat:

  letni idol

Artykuły na temat: letni idol
 • „Barwy szczęścia”: Zofia Zborowska została... idolem

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z „Barw szczęścia”, ma wielki powód do dumy. W plebiscycie mającym wyłonić „Idola Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach pokonała wszystkich konkurentów, zdobywając niemal połowę głosów oddanych przez internautów.

 • Zwycięzca amerykańskiego "Idola" pozywa twórców programu!

  Bezprecedensowy pozew w amerykańskim show-biznesie. Phillip Phillips, zwycięzca 11. edycji programu "American Idol", chce się procesować z twórcami show.

 • Edyta Górniak wściekła się na fanów! Kazała im szukać innych idoli!

  ...44-letnia diwa raczej nie należy do przesadnie pracowitych artystów w naszym kraju. Jej fani nie mają lekko, gdyż ukochana gwiazda nie rozpieszcza ich zbyt często muzycznie. Edyta na scenie jest od ponad ćwierćwiecza, a na swoim koncie ma zaledwie kilka płyt. Na nowy album fani czekają już od ponad pięciu lat i raczej nieprędko się doczekają.  Górniak ma bowiem chyba największego pecha wśród...

 • "Idol": 18-latka z New Jersey faworytką 14. edycji

  Amerykański "Idol" jak "Moda na sukces". Program wyemitowany po raz pierwszy w 2002 ani myśli schodzić z anteny. W USA trwa właśnie 14. edycja show.

 • 18-letni Dawid Kwiatkowski: Rzuciłem szkołę!

  Kreowany na idola nastolatek, uczestnik "Tańca z gwiazdami" w najnowszym wywiadzie wyznaje, że teraz stawia wyłącznie na karierę. Niestety, lansowanie się na salonach nieco koliduje ze szkolnymi obowiązkami. Na szczęście Dawid znalazł idealne rozwiązanie! "Rzuciłem szkołę, uczę się przez internet. Pierwszy egzamin mam dopiero za miesiąc" - informuje w "Gali". Dzięki temu młody Kwiatkowski nie ma...

 • Znamy przyczynę śmierci finalisty amerykańskiego "Idola"

  Koroner rozwiewa wątpliwości w sprawie śmierci 35-letniego Michaela Johnsa, znanego w USA z siódmej edycji programu "American Idol".

 • Warto mieć idola

  .... Witaj na Broadwayu Rzeczywiście, dziś 25-letnia gwiazda "Glee" ma imponujące osiągnięcia. Na jej koncie są role w broadwayowskich musicalach, takich jak: "Nędznicy", "Skrzypek na dachu" czy(...) artystka. Niedawno Lea nie dostała roli Fanny Brice w musicalu "Zabawna dziewczyna". Dlaczego to dla niej takie ważne? Wszystko za sprawą jej największej idolki - Barbry Streisand. - Jest moim...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • 18-letni gwiazdor codziennie sypia z inną!

  ...młodych fanek, które bezgranicznie ubóstwiają swojego idola. Zabawa z groupies trwa więc w najlepsze. Informator tabloidu donosi, że w pokojach hotelowych podczas trasy koncertowej zespołu dochodziło...

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

Wideo na temat: letni idol
 • Niezwykła metamorfoza Sławka Uniatowskiego

  Znany z 4. edycji programu "Idol" Sławek Uniatowski (zajął drugie miejsce) pojawił się w "Dzień dobry TVN", by przypomnieć o sobie i zaśpiewać utwór "I'll be there" z repertuaru zespołu The Jackson 5. Przy okazji 30-letni wokalista pochwalił się nowym wizerunkiem. Co sądzicie? (Dzień dobry TVN/x-news)