• Informacje na temat:

  letni shia

Artykuły na temat: letni shia
 • Shia LaBeouf dopuścił się zdrady?!

  Shia LaBeouf (29 l.) został ostatnio przyłapany z tajemniczą kobietą. Ponoć to z nią zdradzał swoją byłą!

 • Sia "Elastic Heart": Shia LaBeouf i Maddie Ziegler w klatce

  W najnowszym teledysku australijskiej wokalistki o pseudonimie Sia występują aktor Shia LaBeouf i 12-letnia Maddie Ziegler. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

 • Ojciec gwiazdora sprzedawał marihuanę

  Shia LaBeouf , gwiazdor filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi", przyznał, że gdyby nie jego kariera, "nie miałby ojca". 24-letni aktor był zdeterminowany, aby odnieść sukces w świecie filmu, by jego ojciec, Jeffrey, przestał sprzedawać marihuanę, aby zarobić na rodzinę.

 • "Elastic Heart": Sia i Shia

  Australijska wokalistka Sia może się pochwalić największym, jak na razie, przebojem 2015 roku. Piękny, ale i kontrowersyjny - ze względu na oskarżenia o promowanie pedofilii - teledysk "Elastic Heart" ma już blisko 70 milionów wyświetleń. Pojawiły się opinie, że 5-minutowe wideo to najlepsza kreacja w karierze amerykańskiego aktora Shii LaBeoufa.

 • Justin Bieber porzucony

  Nastoletni gwiazdor, Justin Bieber , został porzucony przez swoją dziewczynę, Selenę Gomez. Gwiazdka produkcji Disneya doszła do wniosku, że piosenkarz jest dla niej "zbyt niedojrzały".

 • Maddie Ziegler: Sia ma najbardziej zwariowane historie (teledysk "Elastic Heart")

  Prawie 40 mln odtworzeń w ciągu niespełna sześciu dni zanotował klip Sii - "Elastic Heart". Główne role grają w nim 12-letnia tancerka Maddie Ziegler i 28-letni aktor Shia LaBeouf, przez co wokalistka musiała odpierać pojawiające się zarzuty o promowaniu pedofilii.

 • Nikt nie rozpoznaje jej na ulicy

  ...25-letnia Mulligan zyskała sławę dzięki roli w filmie "Była sobie dziewczyna" z 2009 roku, który to właśnie przyniósł jej nominację do Oscara. Od tamtej pory aktorkę można było oglądać m.in. w produkcji "Wall Street: Pieniądz nie śpi" u boku Michaela Douglasa i Shia LaBeoufa oraz w dramacie "Nie opuszczaj mnie", gdzie zagrała z Keirą Knightley. Pomimo udziału w tak głośnych filmach, aktorka...

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • Tańcz, mądra, tańcz, czyli wysyp teledysków z tańcem współczesnym

  Jak udowodniła Sia teledyskami "Chandalier" i "Elastic Heart", inspirowany baletem taniec współczesny może być nie tylko znakomitym uzupełnieniem popowych hitów, ale wręcz nadaje im zupełnie nowy wymiar.

 • Shia LaBeouf: Znów mam ojca

  Shia LaBeouf, gwiazdor filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi", przyznał, że gdyby nie jego kariera, "nie miałby ojca".