• Informacje na temat:

  letni wypoczynek

Artykuły na temat: letni wypoczynek
 • 57-letnia Adrianna Biedrzyńska pozuje topless! Fani zamarli!

  Gwiazda znana z takich seriali jak "Klan", "Barwy szczęścia", czy "Graczykowie", postanowiła nieco namieszać w polskim show-biznesie.  O aktorce już od dawna było cicho, a tymczasem jedno zdjęcie rozbudziło jej fanów. Ada do niedawna przebywała w województwie Zachodniopomorskim, gdzie cieszyła się urlopem.  Wypoczynek na łonie natury wśród przyjaciół służył Biedrzyńskiej, która poczuła się mocno...

 • Letnia Akademia Filmowa w Jarocinie

  Kilkudziesięciu młodych pasjonatów filmu z całej Polski uczestniczy w rozpoczętej w poniedziałek, 11 lipca, w Jarocinie (Wielkopolska) Letniej Akademii Filmowej im. Piotra Łazarkiewicza.

 • Justyna Steczkowska pokazała swoje ponętne ciało! 45-letnia gwiazda nadal w formie!

  Justyna Steczkowska (45 l.) to obiekt westchnień wielu mężczyzn. Nic w tym dziwnego, bo mimo upływu lat, gwiazda wciąż zachwyca nienaganną sylwetką.

 • Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

  Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.

 • Agnieszka Dygant chwali się seksownym ciałem!

  Agnieszka Dygant (46 l.) w końcu może pozwolić sobie na wypoczynek. Po intensywnym roku pracy aktorka relaksuje się nad polskim morzem i rozpieszcza fanów wakacyjnymi zdjęciami, na których wygląda zjawiskowo!

 • 42-letnia gwiazda w ciąży ma kłopoty?

  Czy będąca w ciąży kanadyjska wokalista Celine Dion ma kłopoty zdrowotne? Przedstawiciele 42-letniej gwiazdy dementują te doniesienia.

 • Reni Jusis poparzona w pociągu. PKP odpiera zarzuty!

  Reni Jusis (40 l.), jadąc pociągiem Intercity na letni wypoczynek, została oblana wrzątkiem. Piosenkarka doznała poparzenia nogi drugiego stopnia, do tego - jak twierdzi - nikt z obsługi nie potrafił udzielić jej pomocy. Przewoźnik wydał oświadczenie w tej sprawie.

 • Herbuś o wakacjach, sławie i roli życia

  Na miejsce letniego wypoczynku Edyta Herbuś zawsze wybiera małe toskańskie miejscowości, w których odcina się od świata i ładuje akumulatory. Tam też marzy, by zagrać biograficzną rolę - np. kogoś, kto - jak ona - pokochał taniec.

 • Emilian Kamiński rezygnuje z wakacji! "Będę musiał wziąć kredyt, aby jakoś przeżyć"

  ...się też ułożyć rodzinę. - Mam świetną żonę, 25-letnią córkę Natalię i dwóch fantastycznych synów: 13-letniego Cypriana oraz 19-letniego Kajetana. Synowie są podobni do ciebie? - To są dwie...

 • Świeży żart to... ryzyko!

  Kabaretowy Klub Dwójki tym razem zaprezentuje nasze ulubione miejsca wypoczynku. Morze, jeziora, góry? Robert Górski zaprasza na początek do Szczecina!

Zdjęcia na temat: letni wypoczynek
Dyskusje na temat: letni wypoczynek
 • Re: "M jak miłość": Marcin i Rafał Mroczkowie świętują 32. urodziny

  Napiszesz o ośmieszaniu i podpiszesz się moimi inicjałami? A Ty przypadkiem nie ośmieszasz się głupi buraku i najgorszy człowieku na kuli ziemskiej wyzywając ludzi na czym świat stoi? Chamski buraku, najgorszy człowieku na świecie, bawidamku i lowelasie zajmij się lepiej organizowaniem letnich wyjazdów swoim randkowym podopiecznym, zorganizuj lafiryndom letni wypoczynek i przy okazji przeleć