• Informacje na temat:

  letnie inspiracje

Artykuły na temat: letnie inspiracje
 • Sarah Jessica Parker inspiracją dla lesbijek

  Parker i jej mąż, aktor Matthew Broderick, oczekują obecnie na narodziny bliźniąt, które ma im urodzić latem matka zastępcza. Zdecydowali się na takie rozwiązanie, kiedy okazało się, że nie mogą począć rodzeństwa dla swojego 6-letniego syna Jamesa Wilkie. Przyjaciele 43-letniej Cynthii Nixon zdradzili, że pragnie ona mieć dziecko ze swoją partnerką Christine Marinoni...

 • Joanna Kulig o roli w "Discopolo"

  Teledyski popularnego w latach 90. zespołu La Strada były dla Joanny Kulig inspiracją przy pracy nad postacią Gensoniny, bohaterki filmu "Discopolo" Macieja Bochniaka. "Ten film nie ocenia muzyki disco polo" - zapewnia 32-letnia aktorka.

 • Maria Winiarska wiele zawdzięcza córkom! Kto by się tego spodziewał!

  Maria Winiarska (67 l.) może liczyć na swoje dwie wspaniałe córki – Hanię i Zosię Zborowską (31 l.). Są dla niej ogromną podporą i inspiracją. Pomogły sławnej mamie na nowo zaistnieć w show-biznesie.

 • Blair z "Plotkary" jednak nie lubi popu

  28-letnia amerykańska aktorka Leighton Meester w październiku wyda swój debiutancki album "Heartstrings".

 • "Korona królów": Marta Bryła stawia królową Aldonę za wzór

  Marta Bryła, czyli Aldona Anna Giedyminówna z "Korony królów", nie kryje, że bardzo podziwia pierwszą żonę Kazimierza III Wielkiego, w którą wciela się w telenoweli historycznej TVP1. - Ona jest dla mnie inspiracją, by nigdy się nie poddawać, zawsze wierzyć w siebie i podążać za marzeniami - mówi aktorka.

 • Agata Dziarmagowska "Blisko mnie": Bez wskazówek od Ewy Farnej

  Do sieci trafił teledysk "Blisko mnie" 17-letniej Agaty Dziarmagowskiej, byłej uczestniczki programów "X Factor" i "Mam talent".

 • "rodzinka.pl": Trzecia rocznica śmierci Haliny Skoczyńskiej

  W piątek 17 maja miną trzy lata od dnia, kiedy dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o nagłej śmierci Haliny Skoczyńskiej, czyli niezapomnianej babci Janiny z "rodzinki.pl". 62-letnia aktorka zmarła w trakcie operacji... Miała tętniaka.

 • Off Camera: Festiwalowe hity w Krakowie

  Tytuły najdłużej oklaskiwane i te, które znalazły się w centrum zainteresowania krytyków i publiczności największych festiwali świata to propozycje w ramach sekcji Odkrycia: Best of Fests. Ósma edycja festiwalu Off Camera rozpocznie się w 1 maja w Krakowie.

 • Katie Holmes: Suri wybiera mi buty

  Amerykańska aktorka Katie Holmes i żona Toma Cruise'a wyznała, że inspiracją do wyboru strojów na czerwony dywan jest dla niej jest "świetny gust" ich 5-letniej córki Suri.

 • Aretha Franklin śpiewa Adele (cover "Rolling in the Deep")

  Nazywana Królową Soulu Aretha Franklin wydaje nową płytę "Aretha Franklin Sings The Greatest Diva Classics", którą zapowiada właśnie opublikowany cover przeboju "Rolling in the Deep" Adele.

Wideo na temat: letnie inspiracje
 • Tymon Tymański o romansie z 13-latką: Zakochałem się

  45-letni Tymon Tymański nie ukrywa swojej słabości do bardzo młodych kobiet. Jego obecną partnerką jest 26-letnia Marysia. Wcześniej muzyk związany był m.in. z córką Roberta Brylewskiego, Sarą. Gdy dziewczyna poznała Tymańskiego, miała zaledwie 13 lat. Jak wokalista tłumaczy dziś swoje "inspiracje"? "Byliśmy ze sobą osiem lat i przeżyliśmy ten czas w przyjaźni i wsparciu. (...) Zakochałem się