• Informacje na temat:

  letnie klapki

Artykuły na temat: letnie klapki
 • Jan Jakub Kolski przerywa milczenie po tragedii. "To była egzekucja. Zabrali nam wszystko!"

  Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej (52 l.), w którym zginęła 23-letnia Zuzanna, córka aktorki i Jana Jakuba Kolskiego (58 l.), był przez kilka dni na tapecie tabloidów. Reżyser ma żal, że kolorowe gazety nie pozwoliły mu w spokoju pożegnać ukochanego dziecka.

 • DoriFi zatrzymuje lato: Banda wariatów w klapkach

  Tylko u nas możecie zobaczyć jak wyglądało zatrzymanie lata już w jesiennej aurze w teledysku do utworu "A ja tak lubię lalalato" debiutującej wokalistki DoriFi, śpiewającej do niedawna w programie "Szymon Majewski Show".

 • Wakacje Kasi Zielińskiej

  ...przywozić sobie z podróży? - Świetnymi pamiątkami z wakacji są rzeczy, które można nosić na sobie. Wtedy przypominają ten fajny czas i miło spędzone chwile. Uwielbiam biżuterię, unikatowe klapki z owocowymi...

 • Jasne strony jesieni życia

  W magazynie porusza sprawy dotyczące seniorów. Jej gośćmi są osoby starsze, które nadal są aktywne, mają ciekawe hobby. - Wierzę, że pokonamy tabu dotyczące starości i otworzymy klapki w głowach młodych ludzi - przyznaje Jolanta Kwaśniewska.

 • Bachleda-Curuś: kariera za wszelką cenę

  Nasza 24-letnia aktorka Alicja Bachleda-Curuś postawiła na karierę zagranicą. Wystąpiła w amerykańskim filmie "Trade", za który otrzymała, o dziwo, dobre recenzje. Pojawiła się także na okładkach kliku tamtejszych plotka rskich magazynów.

 • Stuhr: Styl życia, nie chwilowa przygoda

  Maciej Stuhr kończy dziesięciomiesięczne przygotowania do startu w Herbalife Triathlon Gdynia 2013. Jak przyznał 37-letni krakowianin, aktor filmowy i teatralny, decyzja o uprawianiu tej dyscypliny jest jednym z lepszych pomysłów w jego życiu.

 • Bachleda-Curuś robi karierę

  Nasza Zosia z "Pana Tadeusza", czyli już 24-letnia Alicja Bachleda-Curuś wkracza na międzynarodowe salony. Na Festiwalu Filmowym w Cannes wszędzie było jej pełno.

 • Emma Watson szczerze o mężczyznach

  Emma Watson, gwiazda "Harryego Pottera", zdradziła w telewizyjnym show Ellen DeGeneres, na czym polegają różnice między chłopakami z Anglii i Ameryki. Jedni i drudzy mają plusy i minusy, ale najbliższy jej sercu jest aktualnie pewien młodzieniec ze Stanów.

 • Agata Młynarska zaręczyła się pod palmami!

  ...ostatniej chwili trzymał przed ukochaną w tajemnicy. Poprosił, by Agata spakowała letnie sukienki, stroje kąpielowe i plażowe klapki" - opowiada znajoma pary. W zaręczynowej, beztroskiej podróży...

 • Światowa kariera polskiej aktorki Alicji Bachledy-Curuś (24 l.) w ostatnich tygodniach nabiera tempa. Po znakomitych recenzjach jej roli w filmie "Trade", najpopularniejszy amerykański magazyn dla nastolatek, "Cosmo Girl", poświęcił jej aż siedem stron.