• Informacje na temat:

  letnie perfumy

Artykuły na temat: letnie perfumy
 • "Paulina": Gabriela Spanic walczy o swoje

  Nie jest tajemnicą, że w ostatnim czasie Gabriela Spanic ("Paulina") daje się poznać bardziej jako bizneswoman, niż aktorka. W lutym 2015 roku wypuściła na rynek kolekcję biżuterii, w maju br. perfumy - oba pod nazwą "Amor Total", a obecnie przygotowuje się do wydania książki kucharskiej.

 • Powstaną perfumy Lindsay Lohan

  Młoda gwiazda Hollywood, niesforna Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) planuje wypuścić na rynek swoją własną markę perfum.

 • Liszowska uzależniona od luksusu?

  ..."Uwielbiam perfumy i muszę się kontrolować, by co chwilę nie kupować czegoś nowego" - wyznaje pismu "Na żywo". Znajomi Joanny doskonale znają jej słabość i często obdarowują drogimi pachnidłami. Sama zainteresowana flakonów perfum w domu ma niezliczoną ilość. "Nie mam ulubionego, psikam się w zależności od nastroju i okazji. Mam perfumy na lato, na zimę. Inaczej pachnę w dzień, a inną nutę...

 • Brad Pitt w reklamie perfum

  Za dziesięć dni premierę będzie mieć pierwsza w historii zapachu Chanel No.5 reklama z udziałem mężczyzny. Tym razem legendarnym perfumom dał się uwieść Brad Pitt. Znane są kolejne szczegóły tego niezwykłego projektu.

 • Kuna: Wakacje z dziećmi

  .... Sama podróż jest wielką przyjemnością. Lubię wyjeżdżać i lubię wracać. A trafiły się pani wyjazdy kompletnie nieudane? J.K.: - Pewnie, że tak. Zdarzają się wakacje, które są planowane, ma być genialnie i jest po prostu totalna rzepa... A są wakacje, gdzie zapowiada się beznadzieja, a jest super. Klasyka. Przywozi pani sobie jakieś pamiątki z wakacji? J.K.: - Sklepy z pamiątkami kompletnie mnie...

 • W ślady Britney i Christiny

  Brytyjska wokalistka pop Leona Lewis, która była gwiazdą sylwestrowej imprezy na krakowskim Rynku, ma zamiar jeszcze w tym roku wydać firmowane swoim nazwiskiem perfumy.

 • Małgorzata Rozenek pieniądze z reklamy papieru toaletowego odda Radkowi!

  ...inwestować w perfumy, bo kocha piękne zapachy. Ale jako gospodyni programu 'Piekielny hotel' zdobyła doświadczenie w tej drugiej branży. Ma coraz większą wiedzę i mogłaby ją wykorzystać. Stąd...

 • Halle Berry w Polsce!

  Jest pierwszą ciemnoskórą aktorką, która otrzymała Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Kilka razy zdobyła tytuł najpiękniejszej i najlepiej ubranej kobiety świata. Halle Berry przyjedzie 1 października do Polski, żeby promować swoje perfumy.

 • Marcin Daniec zdradza receptę na szczęśliwe życie

  ...i córeczka, Wikusia. Wszystko zrobiły w tajemnicy. Dostałem też mnóstwo życzeń, na które odpowiadałem dwa dni! Jakie otrzymał pan prezenty? - Dostałem moje ukochane perfumy, jedne od żony, drugie od...

 • Beyonce: Tysiące za godzinę

  Niezłą fuchę złapała amerykańska gwiazda pop Beyonce Knowles. Za dzień pracy przy reklamie perfum 22-letnia wokalistka otrzymała 2 miliony funtów. Daje to godzinową stawkę ponad 80 tysięcy!