• Informacje na temat:

  levy

Artykuły na temat: levy
 • William Levy i wojna kochanek

  Na początku czerwca (nr 13 ŚS) pisaliśmy o wywiadzie, którego William Levy udzielił magazynowi "People en español". - Elizabeth i ja nie jesteśmy już razem! Rozstaliśmy się jako para, ale nie jako(...) Williama. Jak donosi magazyn "TV Notas", wyznanie zaskoczyło wieloletnią partnerkę i matkę dzieci Levy’ego, Elizabeth Gutièrrez, która, wbrew zapewnieniom partnera o wierności, doskonale znała imię...

 • "Powiedzmy sobie wszystko" na płytach DVD i Blu-ray

  Komediodramat "Powiedzmy sobie wszystko" z Jane Fondą, Jasonem Batemanem i Tiną Fey trafia dziś na sklepowe półki na płytach DVD i Blu-ray.

 • William Levy gra na trzy fronty?

  William Levy ciężko pracuje na opinię namiętnego latynoskiego amanta. Dlatego Elizabeth Gutiérrez musi się nim dzielić nie tylko z Ximeną Navarrete, ale również z Adrianą Acostą.

 • Retrospektywa Waleriana Borowczyka w Nowym Jorku

  W nowojorskim Lincoln Center zorganizowano retrospektywę twórczości plastyka i reżysera Waleriana Borowczyka. Obejmuje ona 13 filmów pełnometrażowych, filmy krótkometrażowe i ekspozycję plakatów artysty. Organizatorzy zaliczają go do "gigantów światowego kina".

 • William Levy wyznaje całą prawdę o swoim związku

  Początek miesiąca. W kioskach za oceanem ukazało się nowe wydanie „People en Español”, na którego okładce William Levy oficjalnie oświadczył: „Nie jesteśmy już razem!” i potwierdził to, o czym mówiło(...) i emocjonalnej” – dodaje.  Levy nie ukrywa, że kryzys w jego związku pojawił się z chwilą, gdy zaczął swoją przygodę z meksykańską Televisą.  – Elizabeth mieszkała w Miami, ja pracowałem w Meksyku...

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Elizabeth Gutiérrez i William Levy: Miarka się przebrała

  Trzy miesiące temu zastanawialiśmy się, kiedy Elizabeth straci cierpliwość i przestanie tolerować wyskoki Levy’ego. Wygląda na to, że ta chwila w końcu nadeszła.

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • "Stranger Things": Jakie wątki zostaną rozwinięte w trzeciej serii?

  Shawn Levy, jeden z producentów wykonawczych serialu, wyjawił w jednym z wywiadów, że w trzecim sezonie więcej czasu zostanie poświęconego przyjaźni Dustina i Steve'a oraz że bohaterowie staną oko w oko z nowymi potworami.

 • "Noc w muzeum: Tajemnica grobowca" : Z pustego i Ben Stiller nie naleje

  Co łączy trylogie "Hobbita" i "Nocy w muzeum"? Przerost efektów specjalnych nad scenariuszem i zbudowanie tego drugiego na bazie książek, w których materiału jest tyle, co na średni metraż.

Zdjęcia na temat: levy
Wideo na temat: levy
 • Seksowny William Levy

  Zobaczcie zdjęcia jednego z najprzystojniejszych latynoskich aktorów - Williama Levy'ego!

 • Stażyści

  Komedia w reżyserii Shawna Levy ("Giganci ze stali", "Noc w muzeum", "Różowa pantera"). Dwaj zwolnieni z pracy panowie "po czterdziestce" zmuszeni są podjąć staż w firmie internetowej, której właściciele mogliby być ich synami, co owocuje konfliktem pokoleń na niespotykaną dotąd skalę. W rolach głównych: Vince Vaughn, Owen Wilson i Rose Byrne.

 • Noc w muzeum 2

  Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot, w którym Amelia Earhart przeleciała Atlantyk, pamiątki po Alu Capone i pantofelki Dorotki z filmowego "Czarnoksiężnika z krainy Oz". Gdy zapada noc, przewodnicy kończą pracę i idą do domu, a szkolne wycieczki kończą zwiedzanie,...

Dyskusje na temat: levy