• Informacje na temat:

  lew rywin

Artykuły na temat: lew rywin
 • "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  Każdy z funkcjonariuszy miał inny problem, a wszystkie razem bawią widzów od 1997 r. do dziś. "13 posterunek", opowieść o policjantach specjalnej troski, otworzył w telewizji epokę polskich sitcomów.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • "Niewolnica ​Isaura": Ulubienica Polaków

  ...przyjęciem brazylijskich widzów i rozpoczęła światową ekspansję. W końcu dotarła również do Polski, chociaż Lew Rywin, kupując telenowelę podczas targów w Cannes w 1984 r., miał mieszane uczucia i bał się(...) publikacji krytycznych artykułów na łamach gazet, widzowie masowo wysyłali listy do redakcji, stając w obronie swojego ukochanego serialu. Jak para królewska Niedługo przed emisją ostatniego...

 • Rywin kontra Gombrowicz

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", przedpremierowy pokaz "Pornografii" Jana Jakuba Kolskiego dla Rity Gombrowicz i jej przyjaciół nie odbył się, bo projekcję wstrzymał Lew Rywin . Pokaz miał odbyć się we wtorek, 14 października.

 • "Niewolnica Isaura": Wszyscy wpadli w euforię

  ...​21 maja 1985 roku - data owiana wielką tajemnicą. Ale ktoś z telewizji puszcza parę z ust i na Okęcie pędzi tłum dziennikarzy i fanów. Na widok aktorów serialu "Niewolnica Isaura" wszyscy wpadają w euforię. A zaraz potem w konsternację, bo Lucelia Santos jest jakaś mała, a Rubens de Falco ma coś dziwnego z włosami.

 • Lew Rywin wraca na plan?

  Nowo powstała amerykańsko-brytyjska firma produkcyjna zamierza zrealizować film we współpracy z Heritage Films Lwa Rywina. Planowana produkcja ma być adaptacją wspomnień Hermana Rosenblata, Żyda, któremu udało się przeżyć Holokaust. Główną rolę w projekcie pod tytułem "Love Is A Survivor" być może zagra Nicholas Hoult ( "Był sobie chłopiec" ).

 • Wajda i Rywin u Spielberga

  Andrzej Wajda i producent Lew Rywin wybierają się 7 kwietnia do Los Angeles, aby w studiu Dreamworks przekazać Stevenowi Spielbergowi dokumentalny film o holokauście "Pamiętam" - podał dziennik Rzeczpospolita . Odbędą się także rozmowy na temat amerykańskiego projektu filmowego Andrzeja Wajdy.

 • Juliusz Machulski o aferze Rywina

  Od piątku, 28 lutego, na ekranach polskich kin gości najnowsza komedia Juliusza Machulskiego , "Superprodukcja" . Film jest satyrą na polskie środowisko filmowe, ale w obliczu wydarzeń ostatnich tygodni, związanych z tzw. aferą Rywingate, komedia nabrała nowego wydźwięku. "Zawód producenta filmowego już nie brzmi dumnie" - powiedział reżyser filmu w wywiadzie dla INTERIA.PL.

 • Dobro znane i nieznane - Rywin i Snowman

  Miałem niewielką stłuczkę samochodową pod Łodzią. Zmieniałem pas ruchu, koleś mnie stuknął z tyłu, urwał mi zderzak, a policja orzekła, że to moja wina, bo jechałem nieostrożnie. Zgodziłem się bez zastanowienia. Lubię spokój. Wcześniej kazali nam obu dmuchnąć w balonik - mieliśmy po zero promila, co byłoby niemożliwe, gdybym dmuchał jakieś 20 lat temu. Już mieliśmy się rozejść, kiedy moja ofiara, człowiek w świecących od pasty butach, powiedział: "Proszę jeszcze tego pana przebadać na...

 • Lewe kwity dla Lwa Rywina

  Jest świadek, który twierdzi, że załatwiał fałszywą opinię lekarską dla skazanego za próbę płatnej protekcji producenta filmowego Lwa Rywina - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Dyskusje na temat: lew rywin