• Informacje na temat:

  lewandowski i stachurska

Artykuły na temat: lewandowski i stachurska
 • Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej, chce opowiedzieć niezwykłą rodzinną historię

  O tym fakcie z życia rodziny Anny Lewandowskiej wie niewielu. Okazuje się, że krewna żony Roberta była prawdziwą bohaterką. Odbierała porody w niemieckim obozie koncentracyjnym Auschwitz-Birkenau. Jej historię pragnie opowiedzieć Maria Stachurska, matka Ani.

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

 • Piotr Stachurski o Klarze Lewandowskiej: "Jestem dumny. Dziecko wygląda pięknie"

  Agnieszka Jastrzębska (41 l.) na jednej z imprez dorwała brata Anny Lewandowskiej i postanowiła go wypytać o „royal baby”, jak sama nazywa Klarę Lewandowską. Piotr Stachurski, ochrzczony przez Agę „najsłynniejszym wujkiem świata, no może Polski”, udzielił kilku zdawkowych odpowiedzi.

 • "Ki", "Daas", "Kret" czy "Sala samobójców"?

  Utwory Tadeusza Różewicza w wykonaniu Ignacego Gogolewskiego i Wojciecha Solarza czytane w ramach Salonu poezji Anny Dymnej rozpoczną w środę, 23 listopada, w Koninie (Wielkopolska) 21. Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty".

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski: Trudna decyzja tuż przed porodem

  Za trzy miesiące Robert Lewandowski (28 l.) i Anna Stachurska-Lewandowska (28 l.) powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Bliscy celebrytki nalegają, by do porodu została ona w Polsce. Tu będzie bezpieczniejsza niż w Niemczech. Ale to oznacza rozłąkę z mężem.

 • Ostatni weekend we Wrocławiu

  Dobiega końca 6. edycja festiwalu Era Nowe Horyzonty, jednak to właśnie ostatni weekend przynosi najbardziej oczekiwane przez niektórych pokazy. Oprócz debiutu reżyserskiego Andrzeja Seweryna "Kto nigdy nie żył?" i najnowszego filmu Krzysztofa Krauze "Plac Zbawiciela" , "nowohoryzontowa" publiczność jako pierwsza w Polsce będzie miała okazję zobaczyć słynny już "Lot 93" Paula Greengrassa i laureata tegorocznej Złotej Palmy w Cannes "Wiatr buszujący w jęczmieniu" Kena Loacha.

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zasypywani prezentami! "Nie wypada odsyłać"

  Wiadomość o tym, że Anna Stachurska-Lewandowska (28 l.) i Robert Lewandowski (28 l.) spodziewają się córki, zelektryzowała producentów wózków, mebli, zabawek, ubranek i kosmetyków dla dzieci. Przesyłki zawierające takie prezenty codziennie niemal zasypują dom popularnej pary.

 • Robert Lewandowski wciąż przeżywa poród Ani! Potrzebna była modlitwa!

  Robert Lewandowski (30 l.) na boisku jest twardzielem, ale gdy rodziła jego żona, Ania Lewandowska (30 l.) czuł się bezradny. Drżał o zdrowie ukochanej.

 • Anna i Robert Lewandowscy: tygodnik ogłasza radosną nowinę!

  Sukcesy, jakie osiągają w życiu zawodowym, przyprawiają o zawrót głowy. Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, jego żona Anna cenioną instruktorką fitness i specjalistką od(...) pary.  Obie matki małżonków to atrakcyjne i przebojowe kobiety. Mama Ani - Maria Stachurska (63 l.) - jest producentką filmową, a mama Roberta - Iwona Lewandowska (59 l.) - świetną siatkarką...

 • Lewandowscy świętują rocznicę! Ania pochwaliła się prezentem od Roberta!

  ...22 czerwca 2013 roku na ślubnym kobiercu w kościele w Serocku stanęli Robert Lewandowski i jego wybranka Anna Stachurska. Na ich weselu bawiło się ponad 300 gości. Niezliczona rzesza paparazzich próbowała robić zdjęcia nawet z wynajętego w tym celu helikoptera. Bezpieczeństwa pilnowało kilkudziesięciu ochroniarzy, a zebranych zabawiał przyjaciel Lewandowskich, Czarek Pazura.  Impreza kosztowała...

Zdjęcia na temat: lewandowski i stachurska
 • Robert Lewandowski i Anna Stachurska
 • Robert Lewandowski i Anna Stachurska
 • Robert Lewandowski i Anna Stachurska
Wideo na temat: lewandowski i stachurska
 • Stachurska o związku z Lewandowskim

  „Planujemy ślub w przyszłym roku” - mówi Anna Stachurska, narzeczona Roberta Lewandowskiego.

 • Kret

  Zaliczony przez selekcjonerów Festiwalu Polskich Filmów w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian...

 • Tłum ochroniarzy na ślubie Lewandowskiego. Wideo!

  Gwiazdor Borussii Dortmund i reprezentacji Polski Robert Lewandowski powiedział sakramentalne "tak". W kościele pod wezwaniem św. Anny w Serocku piłkarz poślubił Annę Stachurską. Wśród gości znalazło się wiele znanych osób, m.in. Cezary Kucharski, Cezary Pazura i Wojciech Szczęsny. (Źródło: TVN24/x-news)

 • Weekend

  Co łączy twórców Casino Royale, Pawła Małaszyńskiego i Quentina Tarantino? Odpowiedź jest tylko jedna - "Weekend", film Czarka Pazury! Świat dużych pieniędzy, przebiegłych mafiozów, cwanych policjantów i przystojnych gangsterów, a w tym świecie: błyskotliwy Max (Małaszyński), jego narwany brat Gula (Lewandowski), zabójcza Majka (Socha), dwie tajemnicze walizki i hektolitry sztucznej krwi, których nie powstydziłby się mistrz Tarantino. Genialny scenariusz, genialne efekty specjalne i...