• Informacje na temat:

  lewandowski robert jego dziewczyna

Artykuły na temat: lewandowski robert jego dziewczyna
 • Anna i Robert Lewandowscy przerażają wyglądem! Spójrzcie!

  Anna (31 l.) i Robert Lewandowscy (31 l.) postanowili zaszaleć i wybrali się na imprezę Halloweenową. Nie uwierzycie, za kogo się przebrali!

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

 • Anna Lewandowska pokazała Klarę przy okazji ciążowego zdjęcia! Wow!

  Anna (31 l.) i Robert (31 l.) Lewandowscy podzielili się radosną nowiną. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Z tej okazji trenerka podzieliła się najnowszym zdjęciem całej ich rodzinki.

 • Ania Lewandowska jako nastolatka przeszła piekło przez ojca! "Pogubiłam się w rozpaczy"!

  Ania Lewandowska (28 l.) jako dziecko wiele wycierpiała. Do dziś nie ma kontaktu ze swoim ojcem. Ma nadzieję, że Robert (29 l.) będzie tatą, jakiego ona nigdy nie miała.

 • Anna Lewandowska okazała serce samotnym matkom z Gdańska!

  Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie.  Jego żona również nie próżnuje i dokłada się do domowego budżetu. Pisze książki, wydaje DVD, organizuje warsztaty dla(...) Lewandowskiej z podziękowaniami!  "Kilka dziewczyn pojechało podziękować Lewandowskiej i wręczyć jej bukiet kwiatów. Były dumne, że mogą spotkać się z tak sławną osobą, a po drugie, że właśnie taka osoba...

 • Lewandowski kazał jej się przefarbować!

  Anna Stachurska, mistrzyni Polski w karate tradycyjnym i narzeczona Roberta Lewandowskiego, jest naturalną blondynką. Na prośbę piłkarza zmieniła jednak kolor włosów.

 • "Barwy szczęścia": Facet po przejściach. Rozmowa z Jakubem Wróblewskim

  Jego przygoda z aktorstwem zaczęła się wzorowo. W tym roku został absolwentem krakowskiej PWST, a już gra dużą rolę w "Barwach szczęścia". Wciela się w Adama, który samotnie wychowuje trzyletnią córkę i potrzebuje kobiecej ręki. Jest zauroczony Klarą, a ona nim, co nie podoba się Hubertowi. W powietrzu wisi awantura.

 • Jurata: Trwa zgrupowanie przed mundialem. Partnerki piłkarzy już na miejscu

  ...ulicami Juraty. Wśród przybyłych na zgrupowanie w oczy rzuca się brak największych gwiazd: Roberta Lewandowskiego i jego żony Anny. Okazuje się jednak, że małżonkowie nie próżnują. Lewandowska...

 • "M jak miłość": Zdrady i tajemnice

  Przede wszystkim, do obsady serialu dołączy Marek Lewandowski. Popularny aktor zagra Przemysława Morawskiego, ojca Janka. A co jeszcze wydarzy się w premierowych odcinkach? Paweł po rozstaniu z Alą kompletnie się załamie i spróbuje zatopić smutki w alkoholu - co od razu zacznie niepokoić jego bliskich. Tymczasem Jakub odszuka w końcu Julkę i zrobi wszystko, by umówić się z dziewczyną na...

 • Wymowne słowa ojca Kamila Stocha. Szykują się duże zmiany?

  ...założyła strój nawiązujący do góralskiej mody, a włosy zaplotła w warkocz. - Byliśmy z żoną dumni z naszej synowej, gratulowaliśmy jej występu. Sądziłem, że wygra Robert Lewandowski - mówi "Dobremu(...) się Turniej Czterech Skoczni. Triumfował w zawodach, wygrywając wszystkie cztery konkursy! W jego imieniu nagrodę w Warszawie odbierała Ewa Bilan-Stoch (33 l.). - Dziękuję z całego serca za wsparcie...