• Informacje na temat:

  lewandowski robert zdjęcia

Artykuły na temat: lewandowski robert zdjęcia
 • Robert Lewandowski gotowy na nowy sezon. Pokazał zdjęcie... w bokserkach

  Robert Lewandowski (30 l.) za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że jest gotowy do rozpoczęcia nowego sezonu Bundesligi. Na dowód opublikował zdjęcie.

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  - To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem z mamą i siostrą! Są podobni?!

  Robert Lewandowski (30 l.) rzadko pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zrobił wyjątek, a przyczyną była wyjątkowa okazja!

 • "Pod Mocnym Aniołem" na DVD i Blu-ray

  22 maja na płyty DVD i Blu-ray trafi ostatni film Wojtka Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem".

 • Pierwsze zdjęcia ciężarnej Anny Lewandowskiej!

  Robert Lewandowski potwierdził oficjalnie, że Anna (28 l.) spodziewa się dziecka. To już piąty miesiąc. Żona piłkarza dość mocno maskowała powiększający się brzuszek w ostatnim czasie. Zobaczcie, jak do tej pory jej się to udawało!

 • "Hiena": Nowy film Borysa Szyca

  W poniedziałek, 17 października, rozpoczną się zdjęcia do thrillera "Hiena", w którym główną rolę zagra jeden z najpopularniejszych ostatnio w Polsce aktorów - Borys Szyc ( "Vinci" , "Symetria" ). Wszystkie zdjęcia kręcone będą na Górnym Śląsku - w Bytomiu, Chorzowie i Czechowicach-Dziedzicach.

 • Robert Lewandowski zaszalał w Dubaju! Ania raczej nie będzie zadowolona!

  Robert Lewandowski (30 l.) razem z żoną Anią (30 l.) przebywają aktualnie w Dubaju, gdzie doskonale się bawią. Robert właśnie pochwalił się nagraniem, na którym pozwolił sobie na małą chwilę przyjemności…

 • Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych

  "Cześć, Tereska" Roberta Glińskiego i "Weiser" Wojciecha Marczewskiego otrzymały najwięcej - po 10 nominacji do Polskich Nagród Filmowych - "Orłów 2002". Oba filmy walczą o nagrody w najważniejszych kategoriach - m.in. najlepszy film, reżyseria, scenariusz i zdjęcia. Listę nominacji ogłoszono we wtorek, 5 lutego. Nagrody zostaną wręczone 9 marca.

 • Robert Lewandowski (28 l.) nie musi się martwić o finanse. Zarabia krocie na boisku, a dodatkowo jest twarzą światowych marek. Razem z Anią (28 l.) tworzą swoje pokaźne imperium, a do tego piłkarz pokazuje, że wcale nie zwariował od nadmiaru pieniędzy!

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.

Zdjęcia na temat: lewandowski robert zdjęcia
Wideo na temat: lewandowski robert zdjęcia
 • Lewandowscy zostaną rodzicami!

  Robert Lewandowski (28 l.) zostanie ojcem! "Lewy", chwilę po tym, jak efektownym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania, pobiegł po piłkę i włożył ją pod koszulkę tak, by przypominała(...) w ten sposób Lewandowski chciał podzielić się ze światem wspaniałą nowiną. Wszystko wskazuje jednak na to, że chodzi o potomstwo, bo chwilę po trafieniu napastnika Bayernu na Instagramie Anny

 • Lewandowscy byczą się na Ibizie!

  Anna i Robert Lewandowscy postanowili udać się na zasłużone wakacje. W końcu zawód sportowca jest bardzo wyczerpujący. Rola pełnoetatowej celebrytki to też niełatwy kawałek chleba, więc i Anna mogła(...) zdjęcia w trakcie wodnych szaleństw! Nic tylko pozazdrościć takiego życia!