• Informacje na temat:

  lewandowski z dziewczyn a

Artykuły na temat: lewandowski z dziewczyn a
 • Anna Lewandowska okazała serce samotnym matkom z Gdańska!

  Lewandowskiej z podziękowaniami!  "Kilka dziewczyn pojechało podziękować Lewandowskiej i wręczyć jej bukiet kwiatów. Były dumne, że mogą spotkać się z tak sławną osobą, a po drugie, że właśnie taka osoba(...)Robert Lewandowski to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy na świecie.  Jego żona również nie próżnuje i dokłada się do domowego budżetu. Pisze książki, wydaje DVD, organizuje warsztaty dla...

 • Olga Bołądź poderwana "na Lewandowskiego"

  Jak poderwać Olgę Bołądź? To proste. Wystarczy spróbować "metody na Lewandowskiego". Jej skuteczność w praktyce prezentują gwiazdy "Dzień dobry, kocham cię" - nowej komedii twórców "Śniadania do łóżka", "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj" i "Dlaczego nie!"; a samych zasad "podrywu na 'dziewiątkę' z Bayernu" uczy pierwszy teaser filmu.

 • "Klan": Kaja Paschalska jest dziewczyną i muzą znanego rapera!

  ...przyjemność wystąpić. Gratuluję Kochanie!!! Jesteś moją inspiracją - opisała selfie z Tomaszem Lewandowskim znanym wszystkim miłośnikom rapu pod pseudonimem VNM. Kaja i Tomek znają się od wielu lat(...) swoim koncie osiem solowych płyt, które sprzedały się jak świeże bułeczki. Tomasz Lewandowski może się też pochwalić współpracą z najlepszymi artystami tworzącymi rap w Polsce. Kaja jest jego muzą...

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

 • W programie "Dzień dobry TVN" gościła Anna Lewandowska. Nie była to jednak żona "Lewego", a uczestniczka nowej edycji programu "Projekt Lady", którą "kochający" rodzice od dziecka strofowali m.in. za tuszę, przez co dziewczyna stała się nieznośna i agresywna.

 • Natalia Siwiec o Ani Lewandowskiej

  Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że w nowym sezonie reality show Natalii Siwiec "Enjoy the view" pojawi się Anna Lewandowska, żona naszego słynnego piłkarza. Siwiec zaprzecza jednak, by kiedykolwiek rozważała taką możliwość.

 • Anka Lewandowska zapewnia Polki! "Jestem zmęczona jako mama"

  Stało się! Żona Roberta Lewandowskiego (29 l.) już wie, co to trudy macierzyństwa. Ktoś jej uwierzy?

 • Michał Lewandowski: Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

 • Anna Lewandowska przesadziła z retuszowaniem fotki?

  ...projekt. Niektórzy zarzucają sportsmence, że na fotografii nie wygląda naturalnie. "Jak uważam Anię za ładną dziewczynę to muszę przyznać, że to zdjęcie jest straszne! Ania jest w ogóle nie podobna na...

 • Anna Lewandowska w show Natalii Siwiec?

  W dzisiejszych czasach prawdziwe gwiazdy nie chcą tylko bezczynnie świecić na firmamencie show-biznesu. Mają ambicję dzielić się z innymi tym, czym obdarzył je los.

Zdjęcia na temat: lewandowski z dziewczyn a
 • Polscy piłkarze lansują dziewczyny na salonach
 • Polscy piłkarze lansują dziewczyny na salonach
 • Polscy piłkarze lansują dziewczyny na salonach
Wideo na temat: lewandowski z dziewczyn a
 • Gwiazdy zdradzają, czego nie wiemy o Annie Lewandowskiej

  Anna Lewandowska (29 l.) otworzyła w Warszawie centrum dietetyczno-szkoleniowe. Na wielkim otwarciu nie mogło zabraknąć jej przyjaciół. Osoby znane z show-biznesu chętnie wypowiadały się przed kamerą na temat żony Roberta. Ci, którzy mieli okazję poznać Anię, opowiedzieli, jaka ona jest prywatnie. „Ania sama wychodzi z radami”, „Jest fajną, normalną dziewczyną. To jest taka dziewczyna, która

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Dorota Wellman i Marcin Prokop zaskoczeni postawą Anny Lewandowskiej

  W programie "Dzień dobry TVN" gościła Anna Lewandowska. Nie była to jednak żona "Lewego", a uczestniczka nowej edycji programu "Projekt Lady", którą "kochający" rodzice od dziecka strofowali m.in. za tuszę, przez co dziewczyna stała się nieznośna i agresywna. Prowadzący Dorota Wellman i Marcin Prokop nie kryli zaskoczenia postawą Anny Lewandowskiej. "Moja samoocena była bardzo niska i to, że

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: lewandowski z dziewczyn a
 • Re: "Zawsze warto": Odcinek 2

  Boze, juz cholery dostaje jak widze ta wienawe. Jak nie kaczynski, lewandowski to ona... tyle ciekwych rzeczy dzieje sie w Polsce, a wszedzie pokzuje sie tylko te same mordy! Zwykla dziewczyn i nic wiecej, dajcie juz z tym spokoj!