• Informacje na temat:

  lewandowski zdjęcia

Artykuły na temat: lewandowski zdjęcia
 • Pierwsze zdjęcia ciężarnej Anny Lewandowskiej!

  Robert Lewandowski potwierdził oficjalnie, że Anna (28 l.) spodziewa się dziecka. To już piąty miesiąc. Żona piłkarza dość mocno maskowała powiększający się brzuszek w ostatnim czasie. Zobaczcie, jak do tej pory jej się to udawało!

 • Chyra kontra Dorociński - pojedynek na aktorskim szczycie

  W Bieszczadach padł pierwszy klaps do thrillera "Na granicy", debiutu fabularnego Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu "Nasiona". Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal.

 • Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem z mamą i siostrą! Są podobni?!

  Robert Lewandowski (30 l.) rzadko pokazuje swoją rodzinę w mediach społecznościowych. Tym razem jednak zrobił wyjątek, a przyczyną była wyjątkowa okazja!

 • Konkurs o Nagrodę im. Andrzeja Munka

  14 pełnometrażowych fabularnych debiutów zgłoszonych zostało do tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę im. Andrzeja Munka, organizowanego przez Szkołę Filmową w Łodzi. W czwartek w kinie "filmówki" rozpoczną się pokazy konkursowe.

 • Tak Ania Lewandowska bawiła się na Oktoberfest! Co za frywolne zdjęcia!

  Ania Lewandowska (30 l.) i Robert Lewandowski (30 l.) pojawili się na słynnym niemieckim święcie piwa, czyli na Oktoberfest. To nie pierwszy raz kiedy sportowa para bawiła się na tej imprezie, ale tym razem trenerka pozwoliła sobie na bardzo swobodne zachowanie!

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Robert Lewandowski (28 l.) nie musi się martwić o finanse. Zarabia krocie na boisku, a dodatkowo jest twarzą światowych marek. Razem z Anią (28 l.) tworzą swoje pokaźne imperium, a do tego piłkarz pokazuje, że wcale nie zwariował od nadmiaru pieniędzy!

 • Cezary Pazura o żonie Roberta Lewandowskiego

  - To żona stoi za sukcesem Roberta Lewandowskiego - uważa Cezary Pazura. Aktor przyznaje, że choć nie ćwiczy bezpośrednio pod okiem Anny Lewandowskiej, to chętnie korzysta z jej rad. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w jego zawodzie ważna jest kondycja i wysportowana sylwetka.

 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: W tak trudnej sytuacji jeszcze nie byli!

  Nie ma chyba drugiej pary w Polsce, która budziłaby tak ogromne emocje.  Niezaprzeczalnie Robert Lewandowski to nasz najlepszy piłkarz, choć na mundialu nie pokazał się z najlepszej strony(...)", w której zadebiutował Robert. Jego majątek szacuje się na 353 miliony złotych. Skąd takie pieniądze? M.in. z kontraktu z Bayernem Monachium, z reklam i z biznesów. Lewandowski i jego żona mają udziały...

 • Dokument Rafaela Lewandowskiego na Planete + Doc

  Dla Minkowskich Polska nie była przystankiem, a celem - tak jeden z bohaterów filmu "Minkowski | Saga" Rafaela Lewandowskiego mówi o rodzie zasymilowanych warszawskich Żydów. Dokument ukazujący losy przodków dyrygenta Marca Minkowskiego będzie mieć premierę na festiwalu Planete + Doc.

Zdjęcia na temat: lewandowski zdjęcia
Wideo na temat: lewandowski zdjęcia
 • Lewandowscy zostaną rodzicami!

  Robert Lewandowski (28 l.) zostanie ojcem! "Lewy", chwilę po tym, jak efektownym strzałem z rzutu wolnego otworzył wynik spotkania, pobiegł po piłkę i włożył ją pod koszulkę tak, by przypominała(...) w ten sposób Lewandowski chciał podzielić się ze światem wspaniałą nowiną. Wszystko wskazuje jednak na to, że chodzi o potomstwo, bo chwilę po trafieniu napastnika Bayernu na Instagramie Anny

 • Lewandowscy byczą się na Ibizie!

  zdjęcia w trakcie wodnych szaleństw! Nic tylko pozazdrościć takiego życia!

 • "M jak miłość": Aneta odbija się od dna

  Wydawałoby się, że burzliwy romans Anety (Ilona Lewandowska) i Olka (Maurycy Popiel) dobiegł końca. Jak się jednak okazuje, para ta może dostać kolejną szansę… - Olek zrywał z Anetą już tyle razy, że (…) Aneta powinna się do tego przyzwyczaić – mówi ze śmiechem aktorka. Mimo wszystko dziewczyna za wszelką cenę będzie chciała odzyskać miłość ukochanego. Postanowi się więc… zmienić i przygarnie psa. W następnych odcinkach Chodakowska (Barbara Kurdej-Szatan) zacznie szukać domu dla psa...

Dyskusje na temat: lewandowski zdjęcia