• Informacje na temat:

  lewandowskiego narzeczona

Artykuły na temat: lewandowskiego narzeczona
 • Narzeczona Lewandowskiego miała wypadek

  Samochód Anny Stachurskiej, mistrzyni Polski w karate i narzeczonej Roberta Lewandowskiego, zderzył się w stolicy z taksówką.

 • Lubi się bawić i ma żonę "na niby"

  Pierwotnie w tym serialu miał grać zrównoważonego Janka Janickiego. Producentów przekonał jednak, że będzie lepszy w roli lekkoducha Maćka. - Mam z nim wiele wspólnego, nie tylko fizycznie - przyznaje otwarcie aktor.

 • Robert Lewandowski w "DDTVN" o swojej żonie Annie: "Zawsze mnie wspiera"

  Po mundialu w Rosji na Roberta Lewandowskiego (29 l.) spadła lawina krytyki. Rykoszetem oberwało się także jego żonie. Piłkarz ma już dość kłamstw i pomówień. Stanął w obronie Anny (29 l.). W wywiadzie wyjaśnił, jak wielkim wsparciem jest dla niego ukochana.

 • Debiutantka gwiazdą nowego serialu TVN-u

  Debiutantka Julia Rosnowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tadeusz Huk i Krystian Wieczorek wystąpią w nowym serialu TVN-u "Julia". Opowiadający losy młodej dziewczyny - tytułowej Julii - serial pojawi się na antenie w styczniu.

 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski szykują się do rozstania i... przeprowadzki

  16 lipca Robert Lewandowski wylatuje do Chin, by promować swój klub i piłkę nożną, która w Państwie Środka zyskuje na popularności. W związku z zagrożeniem terrorystycznym w Niemczech Ania wraz z córką Klarą przeprowadza się na pewien czas do Polski.

 • "Julia": Uciekająca panna młoda!

  - Czasami chciałabym być podobna do serialowej Julii - mówi o swojej postaci Julia Rosnowska - odtwórczyni tytułowej roli w nowym serialu TVN, którego pilot wyświetlony zostanie w piątek, 23 grudnia, po ostatnim odcinku "Prosto w serce".

 • Lewandowski żeni się!

  ..."Planujemy ślub w przyszłym roku" - mówi Anna Stachurska, narzeczona Roberta Lewandowskiego.

 • Wolność moja jedyna

  Zawsze uważałem, że wolność nie może mieć jakichkolwiek ograniczeń - inaczej przestaje być wolnością. Zastanawiałem się jedynie, jak będzie wyglądał świat, kiedy wolność taka wreszcie zafunkcjonuje w pełni. Pamiętam bowiem, że w 1976 roku w Chicago, pewien pijany Polak powiedział do mnie: "Ja tu mogę kopnąć w dupę każdego, bo tu jest wolny kraj".

 • Ania I Robert Lewandowscy pozazdrościli Davidowi i Victorii Beckham?!

  Ania (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy bardzo sprawnie budują swoje imperium. Jednak miliony na koncie i niesłabnąca popularność to najwyraźniej dla nich za mało!

 • Ania Lewandowska martwi się o zdrowie Roberta! Tak o niego dba?

  ...jedynie przyglądać się temu z boku, z trybun.  Dla Roberta Lewandowskiego , kapitana narodowej reprezentacji piłki nożnej, którego umiejętności nieraz przynosiły Polsce zwycięstwo, to niezwykle trudne(...) piłkarza po zdobyciu gola widać było grymas bólu. Próbował grać dalej, ale po kilku minutach musiał opuścić boisko. Oglądający spotkanie bliscy Lewandowskiego, w tym jego żona Anna, zamarli.  Przecież...

Zdjęcia na temat: lewandowskiego narzeczona
Wideo na temat: lewandowskiego narzeczona