• Informacje na temat:

  lewinsky monica

Artykuły na temat: lewinsky monica
 • Monica Lewinsky przerywa milczenie

  Monica Lewinsky (40 l.) po kilkunastu latach milczenia postanowiła wrócić do słynnej "afery rozporkowej".

 • Monica Lewinsky dalej mierzy się z wielką traumą. "Boję się"

  Bill Clinton (69 l.) i Monica Lewinsky (42 l.) – o ich romansie w latach 90. rozpisywały się wszystkie tytuły. To był ogromny skandal obyczajowy, który odbił się na psychice młodej kobiety. Rzadko chce ona wracać do tych chwil. Wyjątek zrobiła niedawno i udzieliła wywiadu dla „The Guardian”

 • ...z wnuczką... Bill Clinton, były prezydent USA, przez swój romans z 22-letnią wówczas stażystką Monicą Lewinsky omal nie stracił stanowiska. Podczas zeznań zaprzeczał, jakoby miał z nią stosunki...

 • Scorsese nakręci dokument o Billu Clintonie

  Nagrodzony Oscarem reżyser Martin Scorsese nakręci dokument o Billu Clintonie. Film opowiadać będzie o życiu i polityce 42. prezydenta Stanów Zjednoczonych, a także pokaże światu historię i kulturę w kształcie zaprezentowanym przez tego byłego przywódcę Ameryki.

 • Larry King odwiesza szelki

  Weteran talk-show, Larry King, odwiesi w czwartek swoje słynne szelki. Po 25 latach przeprowadzania wywiadów z najważniejszymi ludźmi świata King kończy telewizyjną karierę i zamyka program "Larry King Live".

 • "Idy marcowe": Bo to źli ludzie są...

  "Idy marcowe" ("The Ides of March"), reż. George Clooney, USA 2011, dystrybutor Kino Świat, premiera kinowa 3 lutego 2012 roku.

Wideo na temat: lewinsky monica
 • Nie oglądaj się

  Monica Bellucci i Sophie Marceau: od dawna w jednym filmie nie spotkały się dwie równie piękne kobiety. Wspaniała obsada połączona z zagadkową historią. Pisarka Jeanne (Sophie Marceau), przykładna żona, matka dwójki dzieci, jest pochłonięta swoją najnowszą powieścią. Niespodziewanie wokół niej zaczyna zmieniać się rzeczywistość... Najpierw ulegają niemal niezauważalnej zmianie drobne detale, potem jej ciało. Zaniepokojona, szuka wsparcia wśród bliskich. Jednak nikt z otoczenia Jeanne nie...

 • Diaz

  Rekonstrukcja ostatnich dni szczytu G8 z lipca 2001 roku. W Genui zbierają się najważniejsi politycy świata, a także tysiące protestujących alterglobalistów. W mieście panuje ogromne napięcie, a sytuacja wymyka się spod kontroli w dniu, w którym podczas starć z policją ginie 23-letni Carlo Giuliani. Vicari pokazuje obie strony barykady: manifestantów i policję.

 • Uczeń czarnoksiężnika

  Epicka opowieść o czarodzieju i jego uczniu, który zostaje wplątany w antyczną walkę między dobrem a złem. Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest współczesnym mistrzem magii, który próbuje chronić Manhattan przed siłami zła i przeciwnikiem z przeszłości, Maximem Horvathem (Alfred Molina). By go pokonać, Balthazar musi jednak mieć sprzymierzeńca, szkoli więc Dave'a Stutlera (Jay Baruchel). Niczym niewyróżniający się młodzieniec nie ma jednak ochoty mu pomagać, chociaż czarodziej widzi w nim...