• Informacje na temat:

  lewis leona

Artykuły na temat: lewis leona
 • Leona Lewis zaręczona!

  Ukochany Leony Lewis (33 l.) oświadczył jej się!

 • Nowy Bond: Ciemnoskóry czy rudowłosy?

  Brytyjczycy powoli przygotowują się na wybór nowego wcielenia swojego bohatera narodowego - agenta 007. Powszechnie uważa się, że Daniel Craig zrezygnuje z roli Jamesa Bonda po premierze najbliższego filmu "Spectre".

 • Leona Lewis potwierdziła zaręczyny!

  Leona Lewis (33 l.) przyznała otwarcie, że ukochany poprosił ją o rękę. Nie może się doczekać, kiedy zostanie jego żoną!

 • Leona Lewis w hipnozie

  Wokalistka Leona Lewis, gwiazda ostatniego sylwestra w Krakowie, która podczas każdego występu publicznego zmaga się z paraliżującym stresem, postanowiła udać się po pomoc do specjalisty. Terapia opiera się na hipnozie.

 • Leona Lewis została pobita

  Brytyjska gwiazda pop Leona Lewis , odwołała swoją planowaną podróż do Niemiec w związku ze środowym (14 października) incydentem. Podczas spotkania z fanami w jednej z londyńskich księgarni Lewis została pobita.

 • Leona Lewis krytykuje "pornograficzne" teledyski koleżanek

  Brytyjska wokalistka Leona Lewis apeluje do koleżanek z branży, by "miały dla siebie choć odrobinę szacunku".

 • Leona Lewis na randce z tajemniczym mężczyzną

  Brytyjska gwiazda pop Leona Lewis , która w ubiegłym miesiącu rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Lou Al-Chamaą, była widziana podczas randki z tajemniczym brunetem w zoo w Stellingen w Niemczech.

 • Załamanie nerwowe Leony Lewis

  Brytyjska wokalistka Leona Lewis nie wytrzymała nerwowo presji związanej z rozpoczęciem trasy koncertowej.

 • Odmówiła Barackowi Obamie

  Brytyjska gwiazda pop Leona Lewis zrezygnowała z szansy poznania prezydenta USA Baracka Obamy, tłumacząc się zbyt napiętym grafikiem.

 • Leona Lewis załamana po rozpadzie związku

  Leona Lewis zrezygnowała z planów odbycia wielkiej trasy koncertowej po Australii, Azji i Europie. Wokalistka chce najpierw dojść do siebie po rozpadzie długoletniego związku z Lou Al-Chamaą, którego zna od dziewiątego roku życia.

Zdjęcia na temat: lewis leona
Wideo na temat: lewis leona
 • Egzorcyzmy Dorothy Mills

  Wkrótce po śmierci synka, psychiatra Jane Morton, spotyka na swojej drodze zawodowej wyjątkowo trudny przypadek. Dorothy Mills, piętnastolatka z małej irlandzkiej wyspy, oskarżona zostaje o usiłowanie zabójstwa pozostającego pod jej opieką dziecka. Na miejscu zdarzenia Jane spotyka żyjącą w ciągłym lęku, nawiedzaną przez widmo i wrogą wobec obcych małą społeczność. Społeczność, która skrywa przerażający sekret? Mieszkańcy wierzą, że Dorothy posiada dostęp do mocy działających poza sferą,...

 • Valhalla: Mroczny wojownik

  Nicolas Winding Refn, reżyser "Drive", zaprasza do świata wikingów na okrutne widowisko. Rok 1000. Jednooki wojownik (Mads Mikkelsen) od lat trzymany jest w klatce przez wrogie plemię, które zmusza go do krwawych walk. Kiedy udaje mu się w końcu odzyskać wolność, spotyka na swojej drodze chrześcijan. Namawiają go oni do udziału w krucjacie i wyprawie do Jerozolimy. Jednooki decyduje się wyruszyć razem z nimi w stronę nieznanego świata. Prosto do jądra ciemności.

 • Tak to się teraz robi

  Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy. W ostatniej chwili następuje całkiem nieoczekiwana podmiana. Sprawa wychodzi na jaw siedem lat później, gdy Wally poznaje nieco neurotycznego synka Kassie