• Informacje na temat:

  lexus

Artykuły na temat: lexus
 • Lexus przyciąga gwiazdy!

  Paweł Małaszyński, czyli hauptmann Johann von Relatzki z "Czasu honoru", był gwiazdą 6. edycji Lexus Fashion Night. Na gali Lexusa bawił się w towarzystwie żony Joanny oraz gwiazdy światowego kina, modelki i aktorki, Milli Jovovich.

 • Will.i.am: 10 faktów o gwieździe The Black Eyed Peas

  15 marca 2015 roku, wokalista, autor tekstów, producent oraz członek The Black Eyed Peas, Will.i.am, obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji warto poznać kilka interesujących faktów z jego życia.

 • Milla Jovovich w Polsce

  Modelka i aktorka Milla Jovovich będzie gościem polskiej gali Lexus Fashion Night 6. Gwiazda przyleci do naszego kraju 18 marca.

 • Naomi Campbell w Warszawie

  Światowej sławy modelka Naomi Campbell przyjedzie do Polski na zaproszenie marki Lexus, aby 17 listopada wziąć udział w trzeciej edycji Lexus Fashion Night. Gwiazda zaprezentuje się na wybiegu w kolekcjach Lexus, zaprojektowanych przez dwóch polskich projektantów - Agnieszkę Maciejak oraz Wojtka Dziedzica.

 • Sharon Stone w Polsce

  Już w czwartek, 15 maja na warszawskie Okęcie przyleci wielka Hollywoodzka aktorka - Sharon Stone, która 16 maja poprowadzi piątą edycję Lexus Fashion Night. Gwiazda zaprezentuje najnowszy model Lexusa - IS F, którym inspirowaną kolekcję przedstawi podczas gali Agnieszka Maciejak.

 • Milla Jovovich przyjedzie do Polski

  Modelka i aktorka Milla Jovovich będzie gościem polskiej gali Lexus Fashion Night 6. Gwiazda przyleci do naszego kraju 18 marca.

 • Justyna Steczkowska miała wypadek! Wiemy, co się stało!

  Justyna Steczkowska po raz kolejny przeżyła chwile grozy na drodze! Lexus prowadzony przez jej menedżera zderzył się z innym autem, w którym znajdowały się 3 osoby. Jak podaje "Głos Żyrardowa i Okolicy", do zdarzenia doszło na trasie między Żyrardowem a Puszczą Mariańską. Lexus zderzył się z fiatem seicento, który próbował wyprzedzić inne auta. "Kierujący Lexusem nie posiadał przy sobie...

 • Sharon Stone w Warszawie

  Znana amerykańska aktorka Sharon Stone przyleciała w czwartek, 15 maja, do Warszawy. Wizyta gwiazdy związana jest z prezentacją nowego samochodu marki Lexus.

 • Justyna Steczkowska miała wypadek. Menedżer wokalistki zabrał głos!

  ...13 lipca media obiegła informacje, że pomiędzy Żyrardowem a Puszczą Mariańską doszło do wypadku, w którym uczestniczyła Justyna Steczkowska. Lexus kierowany przez jej menedżera zderzył się z innymi autem.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że fiat seicento próbował wyminąć kolumnę pojazdów i gdy zrównał się z autem wokalistki, doszło do kolizji. " Lexus zaczął skręcać w lewo i zepchnął fiata do rowu...

 • "Nie tylko hedonistyczna rozrywka"

  wyselekcjonowanymi przez takie osobistości polskiej sceny klubowej, jak Novika, Gama, Bartek Winczewski, Harper, Lexus, Rawski, Lipstick, Petter Von Coil i Grom, trafiła do sklepów pod koniec marca 2006 r. Z okazji premiery albumu, Noviką i Lexusem na temat krajowej sceny tanecznej, gustach przeciętnych bywalców klubów i przyszłości Friendly Beats, rozmawiał Paweł Amarowicz.

Zdjęcia na temat: lexus
Dyskusje na temat: lexus
 • Re: Zakazane uczucie. Romans aktorów ciągnął się przez lata

  Jak nazywano Tego pożal się Boże aktorzynę - "Babikról". Jedno co mu wychodziło do bałamucenie kobiet, w tym był mistrzem. Jako aktor to daleko mu do mistrzów, jak Świderski, Łomnicki, Łapicki, Holoubek......

 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Do TVN trzeba dorosnąć i IQ mieć powyżej liderów z PiS

 • Re: "Dynastia": Heather Locklear znów szokuje na nowych zdjęciach

  Czemu autor czepia się aktorki, nie wygląda tak żle a po za tym każdy może mieć cięższy okres w życiu lub popełnić jakieś błędy. Zostawcie kobietę w spokoju.

 • Re: Serialowy przewodnik

  Jak można oglądać te kiczowate seriale które tylko ogłupiają i szufladkują ludzi. Schemat poza małymi wyjątkami jest wszędzie taki sam, każdy z każdego z każdym zdradza, dzieci nie wiadomo czyje ale nie mężą czy partnera. To wypacza gusta widzów , pomijam aspekt moralno-wychowawch. Kto normalny pozwala tym pseudo aktorom(Cichopkom, Mroczkom) i reżyserom kręcić taką tandetę.

 • Re: Gwiazdy "M jak miłość" nago na Instagramie!

  Jak można kręcić te beznadziejne seriale, gdzie wszyscy wszystkich zdradzają ze wszystkimi. Aktorzy którzy niewiele mają wspólnego z aktorstwem, urastają do rozmiarów gwiazd, tak im się wydaje. Te seriale nie mają nic wspólnego ze sztuką są antywychowawcze i szufladkują telewidzów.

 • Re: "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Odejście Kurskiego z TVPiS za rządów Jarozbaw Polske jest raczej nie mozliwe , już wewnątrz PiS próbowali ale kartofel sie nie zgodził

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Cycek jak cycek... a widziałem wiele.

 • Re: Anna Dymna: Piękna nie tylko na zewnątrz

  Piękno jest pojęciem bardzo względnym.

 • Re: Serialowy przewodnik

  Jak można oglądać te badziewia (seriale) które szufladkują ludzi i ogłupiają. Ciągle te same gęby, każdy zdradza każdego z każdym. To jest granie na najgorszych instynktach oglądających.

 • Re: Z kim spotkamy się wiosną 2018?

  Dość tych gniotów (seriali) , seriale szufladkują i ogłupiają ludzi. Ten chłam niczego ludzi nie uczy, nie rozwija zainteresowań czy intelektualnie. Tam każdy każdego zdradza z każdym, niechciane ciąże, niechciane dzieci. Gdzie tu jakieś wzorce zachowań. Dla stacji telewizyjnych są to opłacalne nisko nakładowe produkcje, wypełniające czas antenowy.