• Informacje na temat:

  liam neeson aktor

Artykuły na temat: liam neeson aktor
 • Luc Besson przeniesie "Uprowadzoną" na mały ekran

  Luc Besson wyprodukuje dla stacji NBC nowy serial. Czy w projekcie weźmie udział Liam Neeson?

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • ​"W rytmie serca": Piotr Fronczewski był o krok od Hollywood!

  Piotr Fronczewski, czyli doktor Michał Zych z "W rytmie serca", był jednym z najpoważniejszych kandydatów do zagrania głównej roli w nagrodzonym Oscarem filmie Stevena Spielberga "Lista Schindlera". Sprzed nosa zgarnął mu ją jednak Liam Neeson. Polskiemu aktorowi zaproponowano w zamian... epizod. - Odmówiłem, bo nie przepadam za nagrodami pocieszenia - wspomina...

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  "Mam słabość do samotnych bohaterów. Męskich i tajemniczych" - mówi Liam Neeson i otwarcie przyznaje się do zaczytywania skandynawskimi kryminałami. 3 października nominowanego do Oscara i trzech Złotych Globów aktora zobaczymy w thrillerze "Krocząc wśród cieni"; w historii, która mimo amerykańskiego rodowodu, z pewnością zadowoli wszystkich miłośników mrocznej prozy z regionów Szwecji i Norwegii.

 • Znany aktor przechodzi na islam?

  Liam Neeson, aktor znany z takich filmów jak "To właśnie miłość" i "Kinsey" wyznał, że poważnie zastanawia się nad całkowitym porzuceniem katolicyzmu.

 • Liam Neeson: Kocham "Idę"

  - Kocham "Idę", to dla mnie najlepszy film tego roku. Uwielbiam go i namówiłem już wiele osób, by go obejrzały" - mówi w specjalnej rozmowie z RMF FM Liam Neeson.

 • "Uprowadzona": Clive Standen w serialu

  Clive Standen, czyli Rollo z "Wikingów", zaczyna podbijać amerykańską telewizję. Aktor zagra główną w serialu "Uprowadzona" ("Taken").

 • "Uprowadzona 3": Forest Whitaker w pogoni za Liamem Neesonem

  Zagrał właśnie detektywa w sensacyjnym dreszczowcu "Uprowadzona 3", który w piątek trafił na ekrany polskich kin. - Już wcześniej zdarzało mi się grać policjantów, podpatrywałem trochę w jaki sposób pracują, żeby wyglądać wiarygodnie - Forest Whitaker opowiada w rozmowie z RMF FM.

 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  Ogłoszono nominacje do nagród Critics’ Choice Awards. W gronie docenionych aktorów i aktorek znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i nowe nazwiska.

 • Brytyjski aktor Nigel Terry nie żyje

  Znany brytyjski aktor Nigel Terry zmarł w wieku 69 lat. Przyczyną śmierci gwiazdora filmu "Excalibur" była rozedma płuc.