• Informacje na temat:

  liber ma dziecko

Artykuły na temat: liber ma dziecko
 • Sylwia Grzeszczak i Liber zostali rodzicami!

  Sylwia Grzeszczak (26 l.) niespecjalnie chwaliła się w mediach, że jest w ciąży. O swoim porodzie postanowiła jednak poinformować sama!

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub!

  Sylwia Grzeczak i Liber (33 l.) spotykają się ze sobą od kilku lat, jednak dopiero dwa lata temu potwierdzili, że są parą. Choć mogliby korzystać z zaproszeń na imprezy celebryckie i bankiety, raczej trudno szukać ich wspólnych zdjęć ze ścianek. Wyjątek robią jedynie dla imprez branżowych. Nie udzielają też "szczerych wywiadów" kolorowym gazetom. W weekend pojawiła się informacja, że 26

 • Liber: Jestem jak generał

  Liber, czyli Marcin Piotrowski, zdobył już serca wielu fanek. Artysta opowiada o swoich pozamuzycznych pasjach, podejściu do popularności, a także zdradza zawodowe plany na najbliższą przyszłość.

 • Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! "To dopiero pierwsze tygodnie"

  Wygląda na to, że rodzina znanej pary niebawem się powiększy! Jak donosi jeden z magazynów, Sylwia Grzeszczak (30 l.) i Marcin "Liber" Piotrowski (38 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Mają już 3,5-letnią córkę Bognę.

 • Ostatni półfinał "Must Be The Music"

  W niedzielę (6 maja) poznamy kolejnych uczestników finału "Must Be The Music. Tylko muzyka". O dwa miejsca powalczy ósemka półfinalistów.

 • Sylwia Grzeszczak w ciąży!? Już nie ma wątpliwości!

  W wakacje pojawiły się plotki, że Sylwia Grzeszczak (30 l.) i Marcin "Liber” Piotrowski (38 l.) spodziewają się drugiego dziecka. Artystka nie potwierdzała, ani nie zaprzeczała ukazującym się doniesieniom. Teraz opublikowała jednak zdjęcie, które mówi samo za siebie. Tylko spójrzcie!

 • Też możesz zostać św. Mikołajem

  Po dwuletniej przerwie powraca charytatywna akcja "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Tym razem odbędzie się ona w Bydgoszczy.

 • Sylwia Grzeszczak jest w ciąży! Odwołuje wszystkie koncerty!

  Sylwia Grzeszczak (26 l.) i Liber (34 l.) wkrótce zostaną rodzicami! Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka Z tego powodu wokalistka odwołała wszystkie koncerty, które zaplanowane były na 2015 rok.

 • Seksowna Giulia nadchodzi

  Pamiętacie piosenkę "Rain" w wykonaniu Mariusa na tegorocznym Sopot Hit Festival? Towarzyszyła mu wokalistka Giulia, która pod koniec listopada da się poznać polskiej publiczności płytą "Primul pas".

Wideo na temat: liber ma dziecko
 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...