• Informacje na temat:

  liberalni

Artykuły na temat: liberalni
 • Skandal w angielskim stylu

  Jeremy Thrope (Hugh Grant) to odnoszący sukcesy lider pewnej brytyjskiej partii reprezentującej liberalne poglądy. Jest charyzmatyczny, błyskotliwy, a...

 • Gene Simmons (Kiss): Kobiety powinny przestać być zależne od mężczyzn

  Wokalista legendarnego zespołu Kiss zaadresował swoją radę do wszystkich pracujących kobiet.

 • "Skandal w angielskim stylu": Człowiek, który wymyślił się na nowo

  W wyprodukowanym przez Sony Pictures Television i BBC serialu "Skandal w angielskim stylu" Ben Wishaw gra Normana Scotta - kochanka lidera partii Liberalnej, Jeremy’ego Thorpe’a.

 • Margot Robbie: Spotkanie z mistrzem

  Uwagę filmowego świata zwróciła na siebie w zeszłym roku, kiedy u boku Leonarda DiCaprio wystąpiła w świetnie przyjętym "Wilku z Wall Street". Wówczas stało się jasne, że w karierze młodziutkiej aktorki szykuje się prawdziwy przełom.

 • Justyna Steczkowska apeluje do rządu: Zamiast kampanii, stwórzcie kobietom warunki, by rodziły!

  Kampania "Nie odkładaj macierzyństwa" jest mocno krytykowana w liberalnym środowisku show-biznesu. Justyna Steczkowska, matka trójki dzieci, postanowiła zaapelować do rządu!

 • "Geograf przepił globus" : Stowarzyszenie zapitych poetów

  Jak wyglądałoby "Stowarzyszenie umarłych poetów", gdyby Peter Weir był Rosjaninem? Morze wódki, zagubione w głębi Rosji miasto, słowiańska melancholia i gościnność, a pośrodku nauczyciel nieudacznik.

 • Robert Biedroń będzie kandydował na prezydenta Polski?

  Robert Biedroń (39 l.) cieszy się coraz większą sympatią i zaufaniem Polaków. Jego profil na Facebooku śledzi ponad 270 tys. internautów, a do grupy "W 2020 roku głosuję na Biedronia" zapisało się już blisko 60 tys. osób. Zdaniem Aleksandra Kwaśniewskiego prezydent Słupska ma duże szanse na wygraną w kolejnych wyborach prezydenckich głównie ze względu na liberalne poglądy i dobry kontakt z młodymi ludźmi. Co na ten temat sądzi sam zainteresowany?

 • "Selma" : I have a dream

  Ava DuVernay była o krok, by zapisać się w historii kina jako pierwsza afroamerykańska reżyserka nominowana do Oscara za reżyserię. "Selma" to film nie najlepszy w tegorocznym oscarowym zestawieniu, ale z pewnością wart uwagi.

 • "Downton Abbey": Nad przepaścią

  Szalone lata 20. posiadłość w Downton przywita w rytmie słownych potyczek dwóch babć: konserwatywnej hrabiny Violet (Maggie Smith) i liberalnej Marthy (Shirley MacLaine), matki Lady Grantham, która przybędzie z Ameryki i zacznie wstrząsać arystokratycznym światkiem.

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

Wideo na temat: liberalni
 • Cynthia Nixon potencjalną kandydatką na gubernatora Nowego Jorku

  Cynthia Nixon gubernatorem Nowego Jorku? Aktorka jest aktywna politycznie i działa w obronie środowisk LGBTQ. Teraz do kandydatury namawiają ją liberalne grupy. Informację podał The Wall Street Journal. Wybory już w 2018 roku. Nixon zasłynęła rolą w „Seksie w wielkim mieście”. Źródło: X-News

 • W kręgu

  Zurych, połowa lat 50. Nieśmiały młody nauczyciel Ernst Ostertag przyłącza się do stowarzyszenia wydającego magazyn "Der Kreis". Tam poznaje artystę drag queen Roebiego Rappa. Chociaż Ernst i Roebi zakochują się w sobie, jednak bardzo dużo ich dzieli. Dla Roebiego jest to pierwsza prawdziwa miłość, która sprawia, że chłopak rozkwita. Ernst natomiast boi się, że jego związek nie zostanie zaakceptowany przez jego arystokratyczną rodzinę, a także, że może przeszkodzić mu w wykonywaniu zawodu...

Dyskusje na temat: liberalni
 • Re: "Klan“: Bożenka straci wianek

  jesteście beznadziejni, to że wy nie macie żadnych zasad to wasza sprawa, ale jak ktoś ma i próbuje wg nich żyć to jest od razu pośmiewiskiem, otóż powiem wam, że dla niektórych dziewictwo jest wartością i uważam, że należy się im za to szacunek a nie pogarda a te komentarze poniżej to tylko brak kultury i elementarnych zasad dobrego wychowania, tacy wszyscy jesteście wyzwoleni i liberalni, że