• Informacje na temat:

  liczba odwiedzin

Artykuły na temat: liczba odwiedzin
 • "M jak miłość": Wojtek i Ola definitywnie się rozstaną!

  Wojtek (Feliks Matecki) bardzo się ucieszy z odwiedzin Barbary (Teresa Lipowska), ale mina mu zrzednie, gdy babcia niespodziewanie zapyta go o... Olę (Oliwia Dąbrowska). Dlaczego nie będzie chciał rozmawiać o swej sympatii?

 • Anthrax: Popularność dzięki wąglikowi

  Strona internetowa zespołu Anthrax notuje od pewnego czasu rekordową liczbę odwiedzin. Dzieje się tak, gdyż w minionych dniach Amerykanie starają się dowiedzieć jak najwięcej o wągliku, którego nazwa po angielsku brzmi właśnie "anthrax".

 • Serialowy przewodnik

  Agnieszka ma dość i każe Darkowi się wyprowadzić. Natomiast Weronika i Sławek wreszcie odkrywają, kto wrobił Roberta! odc. 2435 W czasie odwiedzin w szpitalu Maks dowiaduje się, że terapia zaczyna...

 • Nie wpuszczą fanów Jacksona?

  Grupa najwierniejszych fanów Michaela Jacksona walczy o prawo do swobodnych odwiedzin grobu nieżyjącego artysty. Władze cmentarza, na którym spoczął gwiazdor, chcą ograniczyć dostęp do grobowca "Jacko".

 • Co, jak i kto w serialach piszczy...

  ...opowiadanej fabuły. Można powiedzieć, że dana produkcja odniosła prawdziwy sukces, jeśli liczba odcinków przekroczy 100. Wtedy macierzysta stacja serialu może odsprzedać prawo do jego emisji mniejszym(...) i spowodował duży kryzys w branży telewizyjnej. Zwyczajnie nie miał kto pisać dialogów, więc produkcje stanęły w miejscu. Straty oszacowano na kwoty od 500 do 870 milionów dolarów. Sezon To liczba...

 • Kino u fryzjera!

  Już niedlugo klienci setek brytyjskich salonów fryzjerskich, zamiast bezmyślnie przeglądać kolorowe czasopisma, będą mogli oglądać filmy. W ponad pięciuset placówkach na Wyspach zostaną zamontowane supernowoczesne plazmowe ekrany. Na razie chętni zobaczą obrazy krótkometrażowe.

 • "Blair Witch Project 2: Book of Shadow"

  Niedawno ujawniono szczegóły dotyczące fabuły dalszego ciągu słynnego thrillera "The Blair Witch Project". Bohaterami filmu dwójki młodych twórców - Daniela Myricka i Eduarda Sancheza - będzie grupa przyjaciół, która poznaje się dzięki Internetowi i wyrusza w podróż, aby wspólnie zrealizować swój pierwszy film. O tym właśnie marzą tysiące fanów prawdziwej wiedźmy z Blair.

 • Więcej widzów w kinach Europy

  W poniedziałek, 28 lipca, opublikowano raport firmy Dodona Research, zawierający dane statystyczne dotyczące stanu interesów europejskich kin. Okazało się, że w 2002 roku przybytki X Muzy odwiedziło w Europie aż 6,5 miliona więcej widzów niż rok wcześniej. Przy okazji kolejny raz okazało się, że choć Ameryka jest dominującym producentem filmów, to w ich wyświetlaniu przodują Europejczycy.

 • Rekord "Władcy pierścieni"

  350 milionów "kliknięć" zanotowała oficjalna strona filmowej trylogii "Władca pierścieni" od 12 stycznia 2001 roku, czyli od dnia jej premiery w sieci. Na stronie można znaleźć informacje o realizacji wszystkich trzech filmów. Światowa premiera pierwszego z nich - "Drużyny pierścienia", odbędzie się już 19 grudnia.

 • Era piosenki

  Nie ma czasu na słuchanie albumów, a jak jest czas, to i tak trudno się skupić, robiąc 10 rzeczy naraz. Zmierzch ery płyty zbiega się z początkiem ery piosenki.

Wideo na temat: liczba odwiedzin
 • Samotność liczb pierwszych

  Adaptacja książki Paolo Giordano pt. "Samotność liczb pierwszych", jej bohaterami są Alice i Mattia, których losy śledzimy na przestrzeni wielu lat. 7-letnia Alice zmuszana jest przez ojca do udziału w lekcjach jazdy na nartach. Podczas zajęć łamie nogę i utyka na nią przez resztę życia. Zawiedziony ojciec swoją dezaprobatą wobec córki powoduje, że ta wpada w anoreksję. Mattia, matematyczny geniusz, ma siostrę-bliźniaczkę upośledzoną umysłowo. Pewnego dnia, pozostawia Micheli samą w parku,...

 • Czwarty stopień

  W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia. Czwarty stopień - uprowadzenie, był najtrudniejszy do udokumentowania... aż do teraz. "Czwarty stopień" - film o oryginalnej konstrukcji - jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie - co ciekawe od lat...

 • Gustloff - Rejs ku śmierci

  Film "Gustloff - rejs ku śmierci" to zrealizowana z imponującym rozmachem opowieść o największej katastrofie w historii podróży morskich. Ponad 9 tysięcy kobiet, mężczyzn i dzieci zginęło próbując uciec na jego pokładzie przed zbliżającą się "Armią Czerwoną". Liczba ofiar tej tragedii jest sześciokrotnie wyższa niż liczba ofiar słynnej katastrofy "Titanica". Jak doszło do tej katastrofy? Dlaczego tak mało o niej wiemy? Kto jest winny śmierci tysięcy ludzi Twórcy filmu "Gustloff - rejs ku...