• Informacje na temat:

  liczne problemy

Artykuły na temat: liczne problemy
 • Maryla Rodowicz zajada problemy?

  ...wyjątek od reguły. Liczne spotkania z fanami, imprezy branżowe i słodkie wypieki córki, którym naprawdę trudno się oprzeć.  "Lubię dobrze zjeść, niestety, od półtora roku jestem właśnie na owej...

 • Małgorzata Rozenek na ratunek

  Dwie młode kobiety, dwie duże rodziny, dwa ogromne domy, liczne problemy i życiowe zobowiązania. Tak w skrócie przedstawia się charakterystyka kolejnych bohaterek programu "Perfekcyjna Pani Domu". Do tego jak zwykle wymówki o braku wolnego czasu, natłoku obowiązków i poświęcaniu się dzieciom. Czas na zmiany!

 • Muniek Staszczyk pokonał wszystkie problemy dzięki wierze

  ...wreszcie siłę, aby zapanować nad myślami samobójczymi. Powoli zaczęła się też odbudowywać jego relacja z żoną. Wygrał z uzależnieniem od seksu. Marta po latach wybaczyła mu liczne zdrady. - Moje...

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Danuta Kowalska: Wraz z sukcesami zawodowymi pojawiły się w jej życiu problemy

  ...pojawiły się jednak problemy w życiu prywatnym. Małżeństwo z Drągowskim od początku było trudne ze względu na jego liczne pasje, jednak po narodzinach syna problemy narastały. Drągowski zaczął...

 • Scott Stapp: Wokalista Creed na dnie

  Frontman amerykańskiej, rockowej grupy Creed - Scott Stapp - nie ma grosza przy duszy, śpi w samochodzie, chodzi głodny i traci zmysły. Jego druga żona złożyła wniosek o rozwód.

 • Anna Dymna trafiła do szpitala! Podejrzewano problemy z sercem!

  Aktorka w 2003 roku założyła Fundację "Mimo wszystko" i od tamtej pory zajmuje się pomocą osobom niepełnosprawnym. Fundacja stopniowo rozrastała się i w końcu stała się wielką instytucją charytatywną, która organizuje liczne festiwale oraz buduje nowoczesne ośrodki rehabilitacyjno-terapeutyczne. W dodatku Dymna już wcześniej, jeszcze przed założeniem własnej fundacji, wspierała podobne instytucje...

 • Przystanek Woodstock: Mrozu i Proletaryat na Małej Scenie

  Mrozu oraz grupa Proletaryat zaprezentują się na Małej Scenie tegorocznego Przystanku Woodstock (30 lipca - 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą).

 • Grażyna Torbicka i jej mąż przeżywają trudne chwile. Krystyna Loska ma problemy ze zdrowiem

  Grażyna (60 l.) i Adam (66 l.) Torbiccy tworzą udany związek od blisko czterdziestu lat. Gwiazda zawsze może liczyć na męża, zwłaszcza teraz, gdy jej mama jest w gorszej formie. Przykrym jest fakt, że Krystyna Loska ma poważne problemy z sercem. Musi skorzystać z telekardiologii. Małżonkowie zapewne nie tak to sobie wszystko wyobrażali i marzą, aby 81-latka odzyskała siły.

 • Anna Popek: Dojrzałam jako matka, kobieta oraz dziennikarka

  - Ważny jest refleks i sympatia wobec ludzi. Trzeba też przyzwyczaić organizm do wczesnego wstawania. Rano lepiej nie mieć podkrążonych oczu i kłopotów z koncentracją - przyznaje dziennikarka Anna Popek.

Wideo na temat: liczne problemy
 • Doda: Mama czuje się już dobrze

  pogorszenia stanu zdrowia mamy piosenkarki. Wszystko wskazuje jednak na to, że liczne konsultacje lekarskie i specjalistyczne leczenie przyniosły skutek. – Mama czuje się bardzo dobrze. Minął równo(...) wszyscy czekają na święta i liczą, że w odróżnieniu od tych sprzed roku będą one spokojne i radosne. – Szykują się szczęśliwe święta, jeszcze ojciec musi iść pod nóż, ale on ma akurat problemy

 • Seks, miłość i terapia

  Lambert jest uzależniony od seksu, żeby wyjść z nałogu postanawia zostać doradcą dla par mających problemy. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy zatrudnia asystentkę, piękną i pociągającą Judith.

 • Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

  Wspaniała animacja w 3D dla całej rodziny. Ambitny wynalazca Flint Lockwood to społecznie niedostosowany geniusz mający w swoim dorobku jedne z najbardziej dziwacznych urządzeń, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale chociaż wszystkie jego wynalazki, od butów w sprayu, po tłumacza małpich myśli, okazały się spektakularnymi porażkami powodującymi liczne problemy w miasteczku, Flint za wszelką cenę stara się stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi. Kiedy najnowsza maszyna Flinta, zaprojektowana po...

Dyskusje na temat: liczne problemy
 • Re: Kultowe seriale: Zofia Czerwińska zmieniała kochanków jak rękawiczki!

  Masz dobre zasady ale sprzed wieku !Teraz liczymy na dobry seks codziennie a z tym przepracowany partner ma liczne wielkie problemy!!! I CO DALEJ Z TYM ????

 • Re: Rusza w Polskę, by inspirować młode mamy!

  Pewnie tak,trzeba wziąćto pod uwagę,Kasia ciężko pracuje jak to matka-polka,ma liczne obowiązki-aktorzenie,szczerzenie zębów do aparatów,nagrywanie dennych programów,gdzie rozwiązuje problemy laleczek z porcelany i nie ma czasu na czytanie komentarzy,ma od tego takich oddanych nielicznych fanów jak Ty alicjo...tak sama z siebie bronisz Kasi czy coś Ci odpala?????