• Informacje na temat:

  lider ira

Artykuły na temat: lider ira
 • "Klan" wygrał w Opolu!

  ...do publiczności. Widzowie - w głosowaniu SMS-owym - zdecydowali, że Serialowym Przebojem Lata jest utwór "Pokaż, na co cię stać" z repertuaru grupy Feel. W efekcie lider zespołu Piotr Kupicha(...) Gadowski, IRA Piosenka: - "Szczęśliwego Nowego Jorku" 4. "Klan" Aktorzy: Andrzej Strzelecki, Iza Trojanowska, Kaja Paschalska Wokalista: Piotr Kupicha, Feel Piosenka: "Pokaż na co cię stać...

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • IRA o emigracji

  Najnowszy album zespołu Artura Gadowskiego "Londyn 8:15" trafił właśnie do sklepów.

 • IRA na zawsze. Tylko u nas!

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip rockowej grupy IRA nakręcony do utworu "To, co na zawsze" . Zdjęcia powstały podczas nocnego kursu autobusu po Warszawie.

 • Urodziny na 90 metrach

  Artur Gadowski, lider zespołu IRA, spędził swoje 40. urodziny na szczycie wrocławskiego Poltegoru.

 • Wypadek Artura Gadowskiego

  Artur Gadowski, lider i wokalista zespołu IRA, miał wypadek samochodowy w drodze na koncert.

 • Roger Waters już w Poznaniu

  Roger Waters, lider legendarnej grupy Pink Floyd, przyleciał w środę po południu, 23 sierpnia, do Poznania. W piątek, 25 sierpnia, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dla uczczenia 50-tej rocznicy Poznańskiego Czerwca '56 poprowadzi "Ça Ira" - widowisko, do którego napisał muzykę.

 • Zespół IRA dumą Radomia

  64 tysiące złotych będzie kosztowała Radom kampania reklamowa miasta, której głównym elementem jest najnowsza płyta pochodzącego z tego miasta rockowego zespołu IRA. Płyta zatytułowana "9" w piątek (30 października) ukazała się na rynku. Na jej okładce znajduje się herb Radomia.

 • Kilkanaście tysięcy osób obejrzało w piątek wieczorem światową prapremierę widowiska "Ca Ira", do którego muzykę napisał lider grupy Pink Floyd Roger Waters. Spektakl z udziałem kilkuset artystów: orkiestry, chórów, śpiewaków operowych, aktorów, tancerzy, kaskaderów i statystów przedstawiono dla uczczenia 50. rocznicy Poznańskiego Czerwca '56.

 • Roger Waters: Opera dziełem życia

  Roger Waters, lider legendarnej grupy Pink Floyd, w poniedziałek, 8 maja, przyjechał do Polski w związku z przygotowaniami do lipcowej premiery jego plenerowej megaprodukcji "Ca Ira" w Poznaniu. Artysta znalazł czas na krótkie spotkanie z dziennikarzami w Warszawie.

Wideo na temat: lider ira
 • Zostań ze mną

  "Zostań ze mną" to pełna emocji i seksualnego napięcia opowieść o zmaganiach dwóch mieszkańców Nowego Jorku z miłością, przyjaźnią i uzależnieniem. Nowojorskie środowisko artystyczne w latach 80-ych. Twórca filmów dokumentalnych Erik umawiają się na przygodne spotkanie, z którego rodzi się prawdziwe uczucie. Na początku wszystko układa się świetnie, powoli jednak pojawiają się pierwsze rysy. W ich prawie dziesięcioletnim związku pełnym wzlotów, upadków i toksycznych relacji, Erik próbuje...

 • Kryptonim: Shadow Dancer

  Clive Owen i Gillian Anderson w szpiegowskim thrillerze odsłaniającym największe tajemnice brytyjskiego wywiadu. Trzymająca w napięciu historia szczególnej relacji brytyjskiego agenta i zwerbowanej przez niego irlandzkiej ekstremistki. Colette jest aktywistką IRA. Mac pracuje dla brytyjskiego wywiadu, jego zadaniem jest werbowanie szpiegów wewnątrz struktur terrorystycznych. Kiedy ona zostaje aresztowana w czasie nieudanej próby zamachu w londyńskim metrze, on daje jej wybór: będzie...

 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...