• Informacje na temat:

  lider iry

Artykuły na temat: lider iry
 • Doda znalazła nowego gitarzystę?

  Najpóźniej do niedzieli, 14 stycznia, Sebastian Piekarek, lider swojej grupy SEBA, muzyk Braci i były gitarzysta IRY, ma podjąć decyzję o tym, czy dołączy do grupy Virgin w miejsce jej założyciela i lidera Tomka Luberta.

 • SEBA i Ewelina Flinta: Zapis emocji

  "Słowa nie znaczą nic" - śpiewają wspólnie Ewelina Flinta i Sebastian Piekarek, lider grupy SEBA, w debiutanckim singlu formacji założonej przez byłego gitarzystę IRY. Jednak wbrew temu tytułowi, w nagraniach z płyty "Human", która ma ukazać się na początku marca 2007 roku, teksty będą ważne. - Generalnie dotyczą człowieka, jego problemów, słabości, uniesień, upadków. Stąd m.in. pomysł na nazwę

 • Wypadek Artura Gadowskiego

  Artur Gadowski, lider i wokalista zespołu IRA, miał wypadek samochodowy w drodze na koncert.

 • Grzegorz Skawiński: Nie chcę zarobić na tej płycie

  Grzegorz Skawiński postanowił sprezentować fanom solowy album zatytułowany "Me & My Guitar". "Chciałem, żeby płyta była niekomercyjna" - zaznacza lider grupy Kombii.

 • Grzegorz Skawiński razem z Nergalem!

  12 marca ukaże się płyta "Me & My Guitar" Grzegorza Skawińskiego. Lider grupy Kombii na swoje solowe wydawnictwo zaprosił wielu uznanych muzyków, w tym m.in. Nergala z zespołu Behemoth!

 • IRA na zawsze. Tylko u nas!

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip rockowej grupy IRA nakręcony do utworu "To, co na zawsze" . Zdjęcia powstały podczas nocnego kursu autobusu po Warszawie.

 • Wygraj bilety na operę Rogera Watersa!

  W piątek, 25 sierpnia, w Poznaniu odbędzie się prapremiera plenerowej wersji opery "Ça Ira", autorstwa Rogera Watersa, byłego lidera legendarnej rockowej grupy Pink Floyd. W naszym konkursie możecie wygrać bilety na to muzyczne wydarzenie, uświetniające obchody 50-lecia Poznańskiego Czerwca! Szczegóły znajdziecie tutaj!

 • Przekazują "Znak niepokoju"

  Po 6 latach ciszy z niebytu wychynęła śląska grupa Hasiok, łączącą mocnego rocka z publicystycznymi tekstami. Na płycie "Znak niepokoju" (premiera odbyła się w ostatni piątek, 2 października) w roli gości pojawili się Maciej Maleńczuk i Artur Gadowski (IRA).

 • Jeden Osiem L. na szczycie

  Grupa Jeden Osiem L., którą tworzą hiphopowcy z Płocka, w ciągu pięciu miesięcy od premiery swojego płytowego debiutu "Wideoteka", zdołała w końcu wspiąć się na sam szczyt polskiej listy bestsellerów płytowych OLiS. Twórcy jednego z największych polskich hitów tego roku, "Jak zapomnieć", zepchnęli ze szczytu debiutancką płytę Ani Dąbrowskiej , która prowadziła w zestawieniu aż czterokrotnie, a tym razem jest na miejscu czwartym.

Wideo na temat: lider iry
 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Fuck For Forest

  Młody Norweg Danny zawsze miał trudności ze znalezieniem wspólnego języka z bliskimi. Po raz kolejny opuszcza dom i próbuje odnaleźć miejsce dla siebie. W Berlinie spotyka ludzi z grupy Fuck For Forest, którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji, do której czasami zapraszani są również przechodnie na ulicy. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania...