• Informacje na temat:

  lider rockowych

Artykuły na temat: lider rockowych
 • „Pensjonat nad rozlewiskiem”: Legendarny zespół rockowy zagra nad rozlewiskiem?

  ...z Ostródy specjalnie dla niego. Zdradzamy, że członkowie Perfectu przeżyją w pensjonacie Małgosi niezapomnianą noc i poznają nad rozlewiskiem wielu niezwykłych... osobników. Lider Perfectu - Grzegorz...

 • Grateful Dead: 50 lat rockowej legendy

  Grateful Dead, zespół będący symbolem ruchu hippisowskiego i jedną z legend rocka, wzbudzał emocje niemal w każdym momencie swojej działalności. Charakterystyczna grupa nie tylko zachwycała swoim interesującym brzmieniem, ale także oburzała bardziej konserwatywną część społeczeństwa.

 • Lider Comy gra w serialu

  Lider zespołu rockowego Coma, Piotr Rogucki, zaprezentuje się niebawem fanom z mniej znanej dotąd strony. Artysta zagra w nowym serialu Polsatu - "2XL".

 • Orange Warsaw Festival: Noel Gallagher i inni

  12 czerwca na Orange Warsaw Festival wystąpi zespół, którego liderem jest ikona brytyjskiej muzyki rockowej - Noel Gallagher's High Flying Birds.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Na ich ślubie zagra znany rockowy zespół?

  ...znajdą czas, by zagrać na jego weselu" - wyjawił znajomy aktora brytyjskiej gazecie "The Sun". Lider zespołu ponoć był zaskoczony i podekscytowany tą propozycją. Brad Pitt nie uzyskał jednak...

 • Coś wyjątkowego dla fanów Kurta Cobaina, lidera kultowej grupy Nirvana. Jeszcze do czwartku, 30 kwietnia, w wybranych kinach sieci Multikino można oglądać dokument rockowy "Cobain: Montage of Heck".

 • Lider Limp Bizkit już po ślubie

  Lider zespołu rockowego Limp Bizkit - Fred Durst - poślubił w weekend w Las Vegas swoją partnerkę Esther Nazarov.

 • Recenzja Marduk "Frontschwein": Idzie wojna

  Ron Asheton, Lemmy Kilmister, Jeff Hanneman, Piotr Wiwczarek... Listę rockowych i metalowych muzyków zafascynowanych tematyką wojenną można by ciągnąć w nieskończoność. Na "Frontschwein" Morgan Hakansson i jego żołnierze z Marduka znów strzelają z panzerkampfwagen. Czy celnie?

 • Znany muzyk spał z ponad 100 prostytutkami!?

  Seksafera, w którą zamieszana była Joanna B., córka lidera Lady Pank, zatacza coraz szersze kręgi. Do korzystania z usług „luksusowych prostytutek” przyznał się właśnie lider innego zespołu rockowego.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

Zdjęcia na temat: lider rockowych
Wideo na temat: lider rockowych
 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Fuck For Forest

  Młody Norweg Danny zawsze miał trudności ze znalezieniem wspólnego języka z bliskimi. Po raz kolejny opuszcza dom i próbuje odnaleźć miejsce dla siebie. W Berlinie spotyka ludzi z grupy Fuck For Forest, którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji, do której czasami zapraszani są również przechodnie na ulicy. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania...

Dyskusje na temat: lider rockowych
 • Re: "Barwy szczęścia": Gawron zostanie gwiazdą disco polo?

  To jest FISH!!! Byly wokalista i lider slynnej grupy Marillion! Poznaje go. Na razie robi podchody z disco polo. Wkrotce zespol przeinaczy sie w rockowych wymiataczy. Bedzie sie dzialo... Misplaced childhood, come back to me! (z dedykacja dla ofiar kk).