• Informacje na temat:

  lider rynku

Artykuły na temat: lider rynku
 • TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  ..., Agnieszka Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych,wyemitowany przez stację 3 marca o godz. 21.30 oglądało średnio 1,26 mln osób. Dało to stacji  9,91 proc. udziału stacji w rynku(...) TVN-u - "Kog genetyczny". Produkcję, wyemitowaną w poniedziałkowy wieczór, 2 marca o godz. 21.30, śledziło zaledwie 1,25 mln osób. Przełożyło się to na 9,74 proc. udziału stacji w rynku. Głównym...

 • Sylwester 2014: Edyta Górniak lepsza od Dody, TVP2 przed Polsatem (wyniki oglądalności)

  To jednak pewne zaskoczenie - najwięcej widzów witało Nowy Rok z TVP2, która pokazywała transmisję z imprezy sylwestrowej z Rynku we Wrocławiu.

 • "Barwy szczęścia" liderem rynku telewizyjnego

  ...niekwestionowanym liderem rynku telewizyjnego. Podziękowania za ten świetny wynik należą się przede wszystkim wiernym fanom "Barw". Rekord oglądalności sezonu 7. padł 18 lutego. Odcinek emitowany tego...

 • 10 najlepszych utworów Grabaża

  1 grudnia ukaże się specjalna płyta Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego "Grabaż 30". To świetna okazja, by przypomnieć sobie, czym lider Pidżamy Porno i Strachów na Lachy wkupił się w łaski fanów.

 • "M jak miłość" liderem oglądalności

  ..., co w obecnej sytuacji na rynku telewizyjnym jest dużym sukcesem. Telewizyjna Dwójka w paśmie nadawania swojego sztandarowego hitu była bezkonkurencyjnym liderem rynku telewizyjnego. Drugie(...)Widownia serialu "M jak miłość" w ubiegły poniedziałek - 29 lutego 2016 - wyniosła 6,91 mln osób. Przełożyło się to na 41,91 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 34,66 proc...

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • "Ojciec Mateusz": Serial stracił, ale wciąż jest liderem

  Najnowszy sezon "Ojca Mateusza" nie cieszył się takim zainteresowaniem jak poprzedni. Serial jednak znów zapewnił Jedynce pozycję lidera oglądalności.

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

 • ​"Lekarze" liderem swojego pasma!

  W paśmie nadawania drugiego sezonu "Lekarzy" stacja TVN zajmowała pierwsze miejsce w rynku telewizyjnym. Serial pod względem oglądalności wygrał z takimi programami jak "Tomasz Lis na żywo" czy "Kulisy ‘M jak miłość’".

 • The Prodigy: Podróż po ciemnych zakamarkach (nowa płyta "The Day Is My Enemy")

  30 marca ukaże się nowa płyta The Prodigy. "The Day Is My Enemy" zapowiada singel "Nasty".

Zdjęcia na temat: lider rynku