• Informacje na temat:

  lider vadera

Artykuły na temat: lider vadera
 • Recenzja Marduk "Frontschwein": Idzie wojna

  Ron Asheton, Lemmy Kilmister, Jeff Hanneman, Piotr Wiwczarek... Listę rockowych i metalowych muzyków zafascynowanych tematyką wojenną można by ciągnąć w nieskończoność. Na "Frontschwein" Morgan Hakansson i jego żołnierze z Marduka znów strzelają z panzerkampfwagen. Czy celnie?

 • "Prędkość w starym stylu". Wywiad z Vaderem

  Dawno nie obserwowaliśmy tak pozytywnego poruszenia na metalowej scenie związanego z premierą nowej płyty naszego Vadera. Dozowane z umiarem, kolejne przedpremierowe utwory z albumu "Tibi Et Igni" zdają się to potwierdzać.

 • Ewangelia wg Vadera

  Teledysk "Never Say My Name", inspirowany książką "Ewangelia Szatana", to jedno z kilku przedsięwzięć, które promować będą "Necropolis", nową płytę olsztyńskiego Vadera.

 • Vader: Nie chodzi o kasę

  Peter, lider Vadera, wyjaśnia przyczyny odejścia perkusisty Daraya i gitarzysty Mausera.

 • Vader: Będzie miazga!

  Tak o brzmieniu nowej płyty "Necropolis" mówi Peter, lider olsztyńskiego Vadera.

 • Vader jak za dawnych dni

  "Pragniemy nawiązać do starych, dobrych czasów metalu" - nową płytę "Necropilis" zapowiada Peter, lider olsztyńskiego Vadera.

 • Calm Hatchery przed premierą (nowa płyta "Fading Reliefs")

  Deathmetalowcy z polskiej grupy Calm Hatchery odliczają dni do premiery trzeciej płyty.

 • 25 lat ekstremalnego metalu

  Peter, lider Vadera, zdradził szczegóły kompilacyjnego albumu "XXV", który trafi w ręce fanów death metalu z okazji 25-lecia działalności polskich ambasadorów muzyki ekstremalnej.

 • Vader: Święci ponownie na szafot

  - Są dziś ludzie, którzy zupełnie nie kojarzą go z pierwowzorem - o świeżej wersji klasycznego utworu "Decapitated Saints" w rozmowie z INTERIA.PL mówi lider Vadera Piotr "Peter" Wiwczarek.

 • Vader: Im nie zależało!

  Urodzinowy koncert Vadera był ostatnim w takim składzie. Jak już wielokrotnie informowaliśmy, z legendą metalu rozstali się gitarzysta Mauser i perkusista Daray. Peter, lider formacji, obecnie szuka nowych współpracowników i zapowiada nowe uderzenie.

Wideo na temat: lider vadera
 • Raid

  Elitarna jednostka SWAT wkracza do siedziby kartelu narkotykowego. Komandosi nie wiedzą, że wieżowiec zamieniono w twierdzę pełną bezwzględnych, brutalnych i świetnie przygotowanych do ataku przestępców. Oddział wpada w pułapkę. Jedyną szansą na ucieczkę jest przedarcie się przez trzydzieści pięter wieżowca. Po ogromnym międzynarodowym sukcesie "Merantau", debiutanckiego filmu Garetha H. Evansa, twórcy skupieni wokół kultowej wytwórni Merantau Fims rozpoczęli pracę nad kolejnym projektem,...

 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Fuck For Forest

  Młody Norweg Danny zawsze miał trudności ze znalezieniem wspólnego języka z bliskimi. Po raz kolejny opuszcza dom i próbuje odnaleźć miejsce dla siebie. W Berlinie spotyka ludzi z grupy Fuck For Forest, którzy gromadzą pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając amatorskie porno w Internecie. Wszystkie filmy są własnej produkcji, do której czasami zapraszani są również przechodnie na ulicy. Lider grupy Tommy wraz z partnerkami Leoną i Natty stworzyli organizację z nadzieją uratowania...