• Informacje na temat:

  lider zespołu

Artykuły na temat: lider zespołu
 • Lider zespołu Weekend w "Szpitalu"!

  Już w najbliższy poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 16.55 odcinek specjalny "Szpitala" z gościnnym udziałem lidera zespołu Weekend - Radka Liszewskiego! Muzyk wcieli się w rolę przyjaciela pacjentka, który trafi na SOR po tym jak przesadził ze spożyciem alkoholu. Ta pozornie błaha sprawa przerodzi się w coś o wiele bardziej poważnego! Radek Liszewski przeżyje w szpitalu prawdziwe chwile grozy...

 • Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zadebiutuje w kinie rolą w filmie "Discopolo", ironicznej opowieści o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Reżyserem jest Maciej Bochniak, który napisał również scenariusz wspólnie z debiutującym w roli scenarzysty Mateuszem Kościukiewiczem.

 • Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus zostawił narzeczoną tuż przed ślubem!

  Lider zespołu Pectus do tej pory niespecjalnie chwalił się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Najwyraźniej w końcu postanowił to zmienić.  W wywiadzie dla magazynu "Pani" zdobył się na niezwykle szczere wyznanie... Okazuje się, że zanim Tomek związał się ze swoją obecną żoną Moniką, był zaręczony i planował ślub z inną kobietą, którą porzucił przed ołtarzem! "Byłem w poważnym związku z inną...

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

 • Cichopek "uwiodła" lidera zespołu Weekend!

  Odkąd gwiazda "M jak miłość" schudła i nie jest już nazywana "pyzą", liczba jej adoratorów znacząco wzrosła. Do grona wielbicieli "talentu" Cichopek dołączył niedawno - lider zespołu Weekend(...) zespołu - "Ona tańczy dla mnie".

 • Eurowizja 2015: Punkowcy z zespołem Downa podbiją konkurs?

  Zespół Pertti Kurikan Nimipäivät zakwalifikował się do finału fińskich preselekcji tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji i to właśnie im daje się największe szanse na wyjazd do Wiednia. Wszyscy czterej członkowie tej punkrockowej grupy dotknięci są zespołem Downa.

 • Lider Skaldów po wypadku: Z aut w takim stanie zwykle wyciągają zwłoki!

  Tragicznie mogła się skończyć jubileuszowa trasa koncertowa grupy Skaldowie. Pięciu muzyków z zespołu otarło się o śmierć!

 • Lider Motorhead: Abba to jeden z moich ulubionych zespołów

  Lemmy Kilmister przyznał, że jest fanem szwedzkiej grupy.

 • Lider Comy gra w serialu

  Lider zespołu rockowego Coma, Piotr Rogucki, zaprezentuje się niebawem fanom z mniej znanej dotąd strony. Artysta zagra w nowym serialu Polsatu - "2XL".

 • Alice Glass odchodzi z Crystal Castles. Czy to koniec tego zespołu?

  Wokalistka kanadyjskiego duetu Crystal Castles ogłosiła swoje odejście. Przyszłość projektu jest niejasna.

Zdjęcia na temat: lider zespołu
Wideo na temat: lider zespołu
 • Uczestnik do jurora: Ja pana nie znam, sprawdzę w internecie!

  Piotr Rogucki, aktor i lider zespołu Coma, zastąpił w fotelu jurora Wojtka "Łozo" Łozowskiego. Jak się okazuje nie wszyscy uczestnicy znają twórczość Roguckiego, który może pochwalić się 20-letnim dorobkiem artystycznym, wieloma płytami i wyróżnieniami.

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Marcin Miller: Moja żona ma swój świat. Sylwestra spędzi z kotem

  Lider zespołu Boys podkreśla, że jego żona jest bardzo wyrozumiała i przez lata zdążyła już przyzwyczaić się do tego, że ze względu na charakter jego pracy w Sylwestra nie ma go w domu. Nie towarzyszy mu jednak na koncertach, bo nie przepada za medialną otoczką, jaka towarzyszy znanym osobom.

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

Dyskusje na temat: lider zespołu