• Informacje na temat:

  lidia kalita

Artykuły na temat: lidia kalita
 • Telewizja Polsat zaprezentuje dziś swoją jesienną ramówkę. Jedną z gwiazd na imprezie będzie Anita Sokołowska. W czym zaprezentuje się aktorka "Przyjaciółek"? Lidia Kalita przygotowała dla niej kilka sukienek. Którą - waszym zdaniem - powinna wybrać?

 • Gwiazdy na europejskiej premierze "Hiszpańskiej muchy"

  Szwedesa występują Dorota Zięciowska, czyli Lidia Płużańska z "Czasu honoru", Sambor Czarnota, czyli Leszek Duda z "Komisarza Aleksa", i Martyna Kliszewska, czyli Paulina z "Barw szczęścia(...) Kwiatkowska z "M jak miłość", Bożena Stachura, czyli Brygida z "Galerii", Paweł Burczyk, czyli Wierzbicki z "Nad rozlewiskiem", i Przemysław Cypryański, czyli Remek Kalita z "Komisarza Aleksa". W naszej...

 • "Druga szansa”: To będzie wielki telewizyjny hit nadchodzącej wiosny!

  Zaledwie kilka dni przed emisją 1. odcinka „Drugiej szansy” stacja TVN zaprezentowała swą nową produkcję przedstawicielom mediów. Na premierze prasowej serialu pojawiły się wszystkie biorące w nim udział gwiazdy z Małgorzatą Kożuchowską na czele.

Zdjęcia na temat: lidia kalita
Wideo na temat: lidia kalita
 • Dom projektantki mody Lidii Kality. "Łazienka to moje ulubione miejsce"

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" odwiedził Lidię Kalitę w jej domu. Czy sama go zaprojektowała? Jakie znalazła rozwiązanie na umieszczenie telewizora jednocześnie w salonie i w jadalni? Kalita zdradziła, które pomieszczenie w domu jest jej ulubionym. (x-news)

 • Ostatnie piętro

  Czy za ideały warto zapłacić najwyższą cenę? Czy w imię miłości można zabrać komuś wolność? "Ostatnie piętro" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kapitana Wojska Polskiego (znakomity Janusz Chabior), który trafia na ślad afery w swojej jednostce. Dziwne zbiegi okoliczności, interpretacje i domysły doprowadzają go na skraj szaleństwa. Akcja filmu, rozgrywająca się w prowincjonalnym polskim miasteczku, z minuty na minutę zmienia się z lekkiej opowieści w budzący grozę thriller,...

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.