• Informacje na temat:

  lidia owsiaka

Artykuły na temat: lidia owsiaka
 • Jerzy Owsiak i jego żona Lidia Niedźwiedzka-Owsiak na imprezie. Ale czułości!

  Jerzy Owsiak (64 l.) i jego żona Lidia gościli na imprezie "Kobieta Roku Twojego Stylu". W tym roku zaszczytny tytuł przyznawany przez magazyn przypadł właśnie ukochanej założyciela Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żona Owsiaka odebrała nagrodę oraz wielki bukiet kwiatów. Małżonkowie nie szczędzili sobie czułości. Było też sporo rozmów, a nawet... selfie z Moniką Olejnik!

 • Żona Jerzego Owsiaka przyznaje: "Byliśmy o krok od rozwodu"

  Lidia i Jerzy Owsiakowie od 42 lat są bardzo dobraną parą, która wspiera się w pracy (razem prowadzą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy) i w życiu prywatnym. Żona założyciela WOŚP zdradziła "Życiu(...) o sobie w mediach. Owsiak nie wstydzi się publicznie mówić, że kocha swoją żonę. Kiedy na początku kwietnia pani Lidia odbierała statuetkę Kobiety Roku przyznaną przez miesięcznik "Twój Styl", wyszedł na...

 • Jerzy Owsiak stanął przed sądem. Umorzono sprawę

  ...w znaczący sposób dotyczyły miłości, tolerancji i szacunku" - czytamy.  Podczas rozprawy Owsiakowi towarzyszyła żona, Lidia Niedźwiedzka-Owsiak. Przed salą nie zabrakło także kamer i dziennikarzy...

 • Jerzy Owsiak ujawnił wysokość swoich zarobków

  ...miesięcznie. "Te wynagrodzenia i dla mnie są momentami abstrakcyjne" - pisze Jerzy Owsiak na Facebooku i ujawnia zarobki swoje oraz małżonki. Z postu Owsiaka wynika, że pensja jego żony Lidii...

 • Ewa Błaszczyk... padła na kolana przed żoną Jurka Owsiaka!

  Do niecodziennych scen doszło na gali "Kobieta Roku Twojego Stylu". Zaszczytny tytuł przyznano Lidii Niedźwiedzkiej-Owsiak. Nagrodę wręczała Ewa Błaszczyk, która... padła na kolana przed żoną Jerzego Owsiaka! Nie zabrakło uśmiechów i serdecznych uścisków. Na imprezie pojawiło się sporo celebrytów, m.in. Edyta Olszówka, Karolina Ferenstein-Kraśko, Hubert Urbański i Jakub Wesołowski.

 • Edyta Olszówka nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Wyjawiła powód!

  ...dobrym człowiekiem. Dla mnie autorytetem jest np. Lidia Owsiak i skłaniam głowę przed tym, jak pomaga, jak działa. Chciałabym taka być, mam się na kim wzorować" - mówi aktorka.

 • Owsiak kontra Trwam: Runda druga

  Film emitowany na antenie telewizji Trwam "Przystanek Woodstock - przemilczana prawda" zaprezentowano w środę, 28 grudnia, we wrocławskim sądzie podczas kolejnej rozprawy o naruszenie dóbr osobistych z powództwa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) przeciw fundacji Lux Veritatis, właścicielowi tej telewizji.

 • Ale kosmos - XV finał WOŚP!

  W niedzielę, 14 stycznia, cała Polska i wiele miejsc na całym świecie pokryje się czerwonymi serduszkami - symbolami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • Miłość nie na pokaz

  Wokół hucznych ślubów gwiazd jest niemal tyle samo szumu, co wokół ich rozwodów. Złośliwi robią nawet zakłady: jak szybko rozpadnie się nowe małżeństwo? Jednak gdy dwoje ludzi łączy prawdziwe uczucie, nikt ani nic nie jest w stanie mu zaszkodzić! Mamy na to dowody.

Wideo na temat: lidia owsiaka
 • Beats of Freedom - Zew wolności

  Porywający film o polskim rocku w czasach PRLu. Legendy rockowego podziemia dzielą się wspomnieniami o muzyce, życiu i paranoicznej cenzurze. W czasach, gdy życie w Polsce kontrolował reżim, muzyka stała się fenomenem, zjawiskiem społecznym o kolosalnej sile rażenia, stała się przestrzenią ludzi wolnych. "Żelazna kurtyna" nie była w stanie zatrzymać rocka, a młodzi ludzie dzięki muzyce poczuli własną siłę i godność. Polski rock od początku stał w kontrze do zastałej rzeczywistości...