• Informacje na temat:

  lidia sadowa

Artykuły na temat: lidia sadowa
 • Lidia Sadowa wyszła za mąż!

  Znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia", Lidia Sadowa (29 l.) powiedziała sakramentalne "tak"! Kim jest jej wybranek?

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  Kluczowymi dla serialu scenami w biurze senatora Kozioła zakończyły się zdjęcia do dziewiątej serii "Rancza". Ksiądz obejmie stanowisko biskupa pomocniczego, a Lucy zakończy urzędowanie - czy oboje zostaną w Wilkowyjach? Jak sukces wyborczy Polskiej Partii Uczciwości wpłynie na układ Kozioł - Czerepach? Kto zastąpi Lucy na stanowisku wójta? W serialu pojawią się nowe postaci, zagrane m.in. przez Wiesława Komasę, Lidię Sadową, Mikołaja Krawczyka. Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk,...

 • ​Lidia Sadowa: Wróciłam z nowymi siłami!

  Jej hobby jest spanie, Ilonie Łepkowskiej zaserwowałaby na obiad zupę marchewkową i cieszy się, że w końcu wróciła na plan "Barw szczęścia". Justyna, którą gra w serialu, wda się w romans z Danielem i kiedy już raz na zawsze przekreśli swoje małżeństwo, do Polski nieoczekiwanie wróci... Norbert - zdeterminowany, by za wszelką cenę ratować ich związek.

 • Kasia Łaska: "Mam tę moc"

  "Castingi były ciężkie, ale udało się" - mówi Kasia Łaska, która odniosła sukces piosenką "Mam tę moc" wykonywaną na potrzeby animowanego filmu "Kraina Lodu".

 • Lidia Sadowa bierze lekcję życia i buntu

  Zdobywczyni Feliksa Warszawskiego 2011, uznana za najlepiej zapowiadającą się gwiazdę stołecznych teatrów Lidia Sadowa, czyli Justyna Grzelak-Kwiatkowska z "Barw szczęścia", przygotowuje się do kolejnej premiery. Tym razem wystąpi w Teatrze na Bielanach.

 • "Ranczo": 10 sezon za rok

  Znowu przyjdzie nam się rozstać z bohaterami "Rancza". Następny, dziesiąty już, sezon uwielbianego serialu zobaczymy tradycyjnie po rocznej przerwie. Będziemy tęsknić.

 • "Na Wspólnej": Namiastka normalności

  Brzozowski (Rober Kudelski) zaprosi Igę (Lidia Sadowa) do siebie.

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  Przebojem "Ona tańczy dla mnie" nowy sezon "Rancza" promują twórcy popularnej produkcji TVP. Nowe odcinki show oglądać będziemy mogli już od 8 marca.

 • "Ranczo": Przez Olę wójt i Czerepach wylądują w szpitalu!

  Trudno się w niej nie zakochać. Jest taka sympatyczna i... normalna. A przy tym ten rozbrajający uśmiech! Czy jednak Ola, którą Lidia Sadowa gra w nowym sezonie "Rancza", to też chodzący aniołek? - Nie ma skrupułów, ale można ją polubić - mówi aktorka. en serial to pewnie dla Pani wielka przygoda?

 • "Frozen Fever": "Making Today a Perfect Day" nową piosenką z "Krainy lodu"

  Ponad 2 mln odtworzeń w ciągu niespełna tygodnia zanotowała piosenka "Making Today a Perfect Day" pochodząca z krótkometrażowego filmu "Frozen Fever".

Zdjęcia na temat: lidia sadowa
 • Aneta (Lidia Sadowa)
Wideo na temat: lidia sadowa
 • "Na noże": Lidia Sadowa o swojej bohaterce

  Lidia Sadowa opowiada o swojej bohaterce, trzymaniu sztamy z serialowym bratem (Wojciech Zieliński) oraz serialowej "włoskiej rodzinie".

 • Lewiatan

  Kola mieszka z młodą żona Lilą i nastoletnim synem Romą w małym miasteczku nad morzem w północnej Rosji. Ma stary drewniany dom, położony nad zatoką, który odziedziczył po ojcu. Mer miasteczka Wadim Szelewiat, w którego gabinecie wisi na ścianie portret Władimira Putina, wygrał z Kolą sprawę sądową i zamierza wyrzucić go z domu. Na pomoc przybywa Dimitri – znajomy prawnik z Moskwy, który wie jak uratować majątek Koli. Rozpoczyna się walka o przetrwanie ze skorumpowaną strukturą władzy, która...

 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...

Dyskusje na temat: lidia sadowa
 • Re: Lidia Sadowa (Justyna)

  nie znam tej aktorki

 • Re: Lidia Sadowa (Justyna)

  Czy ta Justyna jeszcze studiuje w konserwatorium? Przecież ona w ogóle nie ćwiczy ! Nie potraficie ciekawie wpleść i rozwinąć wątku muzycznego? Pokażcie, że ta dziewczyna ma coś więcej do zrobienia niż zajmowanie się sprawami stukniętej matki czy zwaśnionych znajomych. Skrzypaczka to nie dziewczyna, która myśli tylko o tym jaką sałatkę zrobić.

 • Re: Lidia Sadowa (Justyna)

  Doczekaliśmy się wątku "muzycznego", pożal się Boże. Scenarzyści, czy wam naprawdę się nie chce zagłębić w żadną dziedzinę, poza robieniem kasy? Teraz znaleźliście rozwiązanie głupiej sytuacji - skrzypaczka, która przez kilkaset odcinków ze dwa razy niosła futerał od skrzypiec i może ze dwa razy ćwiczyła granie, zamiast sałatki ukroiła sobie palec i macie wątek muzyczny z głowy! Skuteczne rozwiązanie sprawy, ale głupie, wręcz idiotyczne. Najlepiej niech teraz pracuje w tym serialowym...

 • Re: "Ranczo": Szok! Bracia Koziołowie to nie jedyni bliźniacy w Wilkowyjach!

  Pani Lidia Sadowa (Ola) w 10 serii ,,Rancza" ma dublerkę, bo podczas nagrywania serii była w ciąży, podobnie jak p. Dorota Chotecka-Pazura (Więcławska) w 2 serii.

 • Re: "Ranczo": Wesoła nowina

  Lucy wcale nie musiała wyjeżdżać ze względu na ciążę aktorki. Pani Lidia Sadowa (asystentka Czerepacha i Kozioła) była w ciąży w X serii, p. Dorota Chotecka-Pazura (Więcławska) była w ciąży w II serii i nikt z widzów tego nawet nie zauważył (gdy była taka potrzeba zastępowały je dublerki). Ilona Ostrowska była w ciąży, gdy Lucy wróciła na wigilię, w dworku chyba w 4 miesiącu, w scenie przed

 • Re: ​Lidia Sadowa: Wróciłam z nowymi siłami!

  Skoro Norbert nie może mieć dzieci, więc z czasem na pewno się ucieszy. Ojcem i tak będzie ten co wychowa, a nie spłodzi.

 • Re: "Klan": Monika powinna śpiewać w Rosso

  Na planie Ewa Lubicz (Magda Steczkowska) i Lucyna Lubicz (Olga Frycz) Kasia (Lidia Sadowa) Paulina (Agnieszka Sienkiewicz) Klaudia (Joanna Moro)

 • Re: Debiutantka

  powiedzcie mi, prosze, jak się nazywa ta aktorka, co byla z tym facetem co chcieli wziąźć tej Ewie dziecko? LIDIA SADOWA a w Barwach szcz.....Justynę gra. Prosze bardzo

 • Re: Debiutantka

  powiedzcie mi jak nazywa sie ta aktorka ktora lezala i rodzila dziecko dla tej pary i potem ten mezczyzna nie chcialbyc z ta dziewczyna bo dziecko bylo wczesniakiem i mogloby byc niedorozwiniete.Chodzi mi o imie i nazwisko tej dziewczyny ktora rodzila.Za informacje z gory dziekuje Lidia Sadowa - Ewa ,a w Bszcz Justyna proszę !