• Informacje na temat:

  lidia sadowa aktorka

Artykuły na temat: lidia sadowa aktorka
 • Lidia Sadowa wyszła za mąż!

  Znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia", Lidia Sadowa (29 l.) powiedziała sakramentalne "tak"! Kim jest jej wybranek?

 • Krzysztof Zanussi "reżyserem niezwykłym"

  12. Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych rozpoczął się w poniedziałek, 27 kwietnia, w Sandomierzu. W tegorocznej edycji w roli "reżysera niezwykłego" z sandomierską publicznością spotka się Krzysztof Zanussi, a "aktorki niezwykłej" - Maja Komorowska.

 • "Ranczo": Przez Olę wójt i Czerepach wylądują w szpitalu!

  Trudno się w niej nie zakochać. Jest taka sympatyczna i... normalna. A przy tym ten rozbrajający uśmiech! Czy jednak Ola, którą Lidia Sadowa gra w nowym sezonie "Rancza", to też chodzący aniołek? - Nie ma skrupułów, ale można ją polubić - mówi aktorka. en serial to pewnie dla Pani wielka przygoda?

 • Kasia Łaska: "Mam tę moc"

  "Castingi były ciężkie, ale udało się" - mówi Kasia Łaska, która odniosła sukces piosenką "Mam tę moc" wykonywaną na potrzeby animowanego filmu "Kraina Lodu".

 • Nadzieja warszawskich teatrów!

  Lidia Sadowa, czyli Justyna Grzelak-Kwiatkowska z "Barw szczęścia", okrzyknięta została najlepiej zapowiadającą się gwiazdą stołecznych teatrów. Aktorka otrzymała Feliksa Warszawskiego za podwójną rolę Violi i Sebastiana w przedstawieniu "Wieczór Trzech Króli" w Teatrze Polskim.

 • Laureaci Feliksów Warszawskich

  Aktorzy Ewa Dałkowska, Jerzy Trela, Wiktoria Gorodeckaja, Łukasz Lewandowski i Lidia Sadowa oraz reżyser Ondrej Spisak otrzymali w poniedziałek, 24 października, Feliksy Warszawskie za sezon 2010/2011. Feliksa specjalnego otrzymał aktor i publicysta teatralny - Witold Sadowy.

 • Religia w... teatrze

  Lidia Sadowa, czyli Justyna Grzelak-Kwiatkowska z "Barw szczęścia", i Jerzy Schejbal, czyli Tomasz z "Życia nad rozlewiskiem", grają w najnowszej sztuce warszawskiego Teatru Polskiego. "Zwiastowanie" z ich udziałem trafi na afisz już w sobotę.

 • Benefis Barbary Krafftówny

  Specjalnie dla niej zagrała Reprezentacyjna Orkiestra Wojska Polskiego, a pod Teatr Polski podjechał czołg "Rudy 102". Były wspomnienia, życzenia, laurki, odznaczenia, ogromny tort i chóralne "Sto lat". Tak w Teatrze Polskim świętowano 85. urodziny Barbary Krafftówny.

 • Magda Boczarska w roli... babci

  Magdalena Boczarska, czyli Karolina Osmańska z "Czasu honoru", została... babcią! W nowym filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues" 34-letnia aktorka gra matkę nastolatki, która decyduje się urodzić dziecko.

 • Seksowne "Szpilki" w Zakopanem

  ...fleszy, rzesze fanów i pościgi paparazzi, aktorka, na co dzień nie lubi zwracać na siebie uwagi strojem. "Z obowiązku spaceruję godzinami po Krupówkach, a dla przyjemności wolę pójść do kina(...) śmierć, a święta Bożego Narodzenia realizowane w takiej scenerii są niezwykle urokliwe, zdecydowanie wolę patrzeć, jak ten śnieg pada przez okno z gorącą herbatą w ręku" - dodaje aktorka.  Wszyscy...

Zdjęcia na temat: lidia sadowa aktorka
Wideo na temat: lidia sadowa aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: lidia sadowa aktorka
 • Re: Debiutantka

  powiedzcie mi, prosze, jak się nazywa ta aktorka, co byla z tym facetem co chcieli wziąźć tej Ewie dziecko? LIDIA SADOWA a w Barwach szcz.....Justynę gra. Prosze bardzo

 • Re: Debiutantka

  powiedzcie mi jak nazywa sie ta aktorka ktora lezala i rodzila dziecko dla tej pary i potem ten mezczyzna nie chcialbyc z ta dziewczyna bo dziecko bylo wczesniakiem i mogloby byc niedorozwiniete.Chodzi mi o imie i nazwisko tej dziewczyny ktora rodzila.Za informacje z gory dziekuje Lidia Sadowa - Ewa ,a w Bszcz Justyna proszę !