• Informacje na temat:

  life festival

Artykuły na temat: life festival
 • Janson: Pomogła nam miłość do muzyki

  Zespół Varius Manx obchodzi w tym roku 20-lecie pracy artystycznej. Po kilkuletniej przerwie nagrywa płytę z nową wokalistką. Niebawem posłuchać go będzie można również na Life Festival w Oświęcimiu.

 • Life Festival Oświęcim: Poznaliśmy datę wydarzenia

  Szósta edycja Life Festival Oświęcim odbędzie się w dniach od 17 do 20 czerwca 2015 r. W styczniu organizatorzy ogłoszą pierwsze gwiazdy festiwalu oraz rozpoczną sprzedaż biletów i karnetów.

 • "Gra o tron": Florence and The Machine w serialu

  ...w łódzkiej Atlas Arenie, a w czerwcu 2016 roku grupa wystąpiła na Open'er Festival w Gdyni-Kosakowie. W czerwcu 2018 roku zespół wystąpił, jako gwiazda podczas Orange Warsaw Festival 2018 na(...), Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield. (PAPO Life)

 • Life Festival Oświęcim 2015: Zagra UB40

  Mający na koncie ponad 70 mln sprzedanych płyt brytyjski zespół reggae UB40 wystąpi na tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim.

 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe [tytuły, daty premier, zwiastuny, obsada]

  ...międzynarodowej misji kosmicznej. After Life W serialu "After Life" Ricky Gervais ("Statyści", "Biuro") zagra wdowca, który po stracie żony zamierza popełnić samobójstwo. W ostatnim momencie zmienia jednak zdanie i decyduj się żyć tak, jak zawsze chciał. Nie bacząc przy tym ani na zasady społeczne, ani uczucia innych ludzi. *Drugi sezon. #AfterLife renewed for S2. Star & creator @rickygervais says...

 • Life Festival Oświęcim 2015: Kensington i Hey kolejnymi wykonawcami

  Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które pojawią się na Life Festival Oświęcim. Do duetu Kayah i Bregović dołączyły formacje Kensington oraz Hey.

 • Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  Izabela Trojanowska będzie jedną z gwiazd specjalnych koncertu "Live Is Life. Przełomowe lata 80." otwierającego 23 sierpnia tegoroczny Top Of The Top Sopot Festival. Serialowa Monika Ross z "Klanu" wystąpi na scenie Opery Leśnej obok międzynarodowych sław -  Belindy Carlisle, Ricka Astleya i Heleny Vondrackovej!   Iza, która przed laty zrewolucjonizowała krajową scenę muzyczną i była...

 • Jessie Ware i LemON na Life Festival Oświęcim 2015

  Jessie Ware, nazywana księżniczką popu i nową Sade oraz grupa LemON dołączają do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wyjątkowy koncert "Europa przeciwko wojnie", z udziałem m.in. duetu Goran Bregović & Kayah.

 • Edyta Bartosiewicz skończyła 45 lat

  ..."To, że ostatecznie Edyta nie wydała płyty zgodnie ze swoim planem w ubiegłym roku jest złą wiadomością dla wszystkich jej fanów i jej samej. Ja byłem pełen nadziei podczas koncertu na Warsaw Orange Festival, gdzie Edyta udowodniła, że jest w znakomitej formie. Czekają na nią ludzie, czeka na nią jej publiczność" - komentuje dla PAP Life Piotr Metz. Dziennikarz muzyczny, który przeprowadził...

 • Nowe Sytuacje, Mela Koteluk i Sebastian Riedel & Cree na Life Festival Oświęcim

  "Made in Poland" to nowa scena stworzona przez organizatorów Life Festival Oświęcim. Wystąpią na niej Nowe Sytuacje - Republika, Mela Koteluk oraz Sebastian Riedel z grupą Cree.