• Informacje na temat:

  lil wayne raper

Artykuły na temat: lil wayne raper
 • Lil Wayne przyznał się do winy

  Amerykański raper Lil Wayne przyznał się w czwartek przed sądem w Nowym Jorku do zarzutów nielegalnego posiadania broni palnej, zmieniając tym samym swoje wcześniejsze zeznania.

 • Lil Wayne "Coco": Raper w klatce

  W sieci pojawił się teledysk Lil Wayne'a do utworu "Coco".

 • Lil Wayne ojcem drugi raz w ciągu... dwóch miesięcy

  Amerykański raper Lil Wayne został właśnie tatą po raz drugi... w tym roku. Łącznie raper ma już czworo dzieci z czterema kobietami.

 • Lil Wayne pozywa Cash Money na gigantyczną sumę

  Nie na 8 milionów, jak początkowo spekulowano, a na 51 milionów dolarów Lil Wayne pozwał wytwórnię Cash Money Records za naruszenie kontraktu.

 • Raper ojcem kolejnego dziecka?

  Amerykański raper Lil Wayne , który dopiero co opuścił więzienie, wkrótce znów będzie musiał stawić się w sądzie. Pewna kobieta ze stanu Missouri w czasie odsiadki muzyka złożyła w sądzie dokumenty, w których twierdzi, że jest on ojcem jej dziecka urodzonego w 2002 roku.

 • Lil Wayne rzucił mikrofonem w DJ-a

  Znany z impulsywnych zachowań raper na końcu koncertu nie usłyszał tego utworu, którego się spodziewał.

 • Gwiazdor przeniesiony do więziennej izolatki

  Lil Wayne , skazany na rok więzienia za nielegalne posiadanie broni, został niedawno przeniesiony do izolatki, by utrudnić kontakt rapera z pozostałymi więźniami.

 • Walka o grube miliony, czyli artyści kłócą się o kasę

  Konflikty na linii wytwórnia - artysta są w show-biznesie na porządku dziennym. Najczęstszym powodem sporów są pieniądze. A gdy mówimy o dużych nazwiskach, to w grę wchodzą grube miliony.

 • Gwiazdor trafił za kratki

  Lil Wayne przed pójściem do więzienia pożegnał się ze swoimi fanami oraz kolegami po fachu za pośrednictwem klipu, na którym przedstawił swoje przygotowania do pobytu za kratkami.

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Zdjęcia na temat: lil wayne raper
Wideo na temat: lil wayne raper
 • Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga

  W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronimus wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lili. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec...

 • Zambezia

  W sercu Afryki, gdzieś między Rio i Madakaskarem, leży imponująca ptasia metropolia - Zambezia. Młody sokół Kai, skuszony obietnicą sławy, opuszcza rodzinne gniazdo, by - wbrew woli ojca - odwiedzić stolicę pierzastych i przystąpić do elitarnej eskadry Dziobasów Przestworzy, stojących (a raczej frunących) na straży bezpieczeństwa Zambezii. Kiedy miasto staje się celem inwazji podstępnego jaszczura Budzo i bandy marabutów, Kai, wspierany przez przyjaciół - gadatliwego Luzika i waleczną Zoe -...

 • Epicentrum

  W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, lecz niektórzy ruszają w kierunku oka cyklonu. Chcą sprawdzić, jak daleko może posunąć się łowca burz, by zrobić zdjęcie swojego życia. Film "Epicentrum" widziany oczyma zawodowych łowców burz, żądnych wrażeń...